Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu mam problem. Gdy chcę na FF obejrzeć film z ostrzeżeniem nie mogę kliknąć przycisku "Rozumiem i chcę kontynuować". Próbowałem różnych konfiguracji: wyłączałem uBlocka, wchodziłem w tryb prywatny i #!$%@? nic. Jedynym rozwiązaniem jest otworzyć w innej przeglądarce(chrome działa) lub ręcznie dodać na końcu linka &has_verified=1 co też jest mocno irytujące. Ktoś miał podobny problem albo wie jak go rozwiązać? Wyłączyć ostrzeżenia w YT jeśli można czy co. Załączam zrzut ekranu ale pewnie nic z niego nie wynika
#youtube #firefox #windows10
Pobierz Kecq - Od pewnego czasu mam problem. Gdy chcę na FF obejrzeć film z ostrzeżeniem nie ...
źródło: comment_bSkZ9h1LGMLzSG5BJwJbivbHEihDmSVu.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kecq: nigdy takiego ostrzeżenia na zalogowanym koncie nie widziałem, więc musi być jakaś opcja żeby to wyłączyć. Nawet nie wiedziałem że takie ostrzeżenie jest xd
@n0rmal: wyłączony, próbowałem włączyć i wyłączyć - bez skutku. Wtedy powiadomienie jest całkiem inne. Mam też dodaną swoją datę urodzenia a także włączone jej pokazywanie - ciągle nic. Wszystkie podobne problemy są z przed roku a mnie to zaczęło #!$%@?ć całkiem niedawno, wszystko jeszcze było ok