Wpis z mikrobloga

@bol_istnienia:
- Golemy - zawsze tam, gdzie upadek najbardziej boli. Ileż to razy leciałem Golem Air Force One z twierdzy pod orkową palisadę...
- Błędny Ognik - nie ważne jakim mistrzem broni jesteś i tak będziesz musiał o bić dłużej niż jakiegokolwiek innego przeciwnika
- Poszukiwacze - Poszukiwacz zauważony jest spoko przeciwnikiem. Poszukiwacz niezauważony jest największym #!$%@?ństwem (bije true dmg - rani nas - siedzących przy komputerach - przyprawiając o zawał
Pobierz Edi93 - @bol_istnienia: 
- Golemy - zawsze tam, gdzie upadek najbardziej boli. Ileż ...
źródło: comment_gJ0HCE9LGRitACtRg84TijQFxI7V3LRV.jpg
@bol_istnienia Kamienne i błotniste golemy w g2nk. #!$%@? idzie wepchnąć na ścianę, ale wtedy nie wchodzi większość obrażeń, bo cofając się resetują obrażenia w jakiś magiczny sposób. Trzeba nieco zwolnić wtedy tempo uderzeń, ale spróbuj się spóźnić ułamek sekundy to ten #!$%@? zdąży Cię #!$%@?ć w powietrze na 20 metrów i jak nie zdążysz wstać to dostaniesz znowu bombe i znowu polecisz jak Lord Andre Tande na skoczni w Holmenkolen
@bol_istnienia: W całej serii to w G3 zdecydowanie magowie-ożywieńcy, jak w tych świątyniach na pustyni byli w większej ilości niż 1 ciężko było ich podejść, kiedyś pamiętam jak mi Lestera zamrozili i za cholere nie mógł odtajać. W G3 to jeszcze tygrysy szablozębne były w uj ciężkie, bo w grupach. W G2 to raczej smocze zębacze i w G1 to wodne węże z cięższych do ubicia. Poszukiwacze też przyprawiali niemalże o
Pobierz Powstaniec - @bol_istnienia: W całej serii to w G3 zdecydowanie magowie-ożywieńcy, ja...
źródło: comment_k3CfsIls9JMpA9Xf2qm5LZUvLWZkddv9.jpg
@MisiekPrzerwa Wystarczy przeżyć jeden ich atak i uderzyć przynajmniej raz w taki sposób, aby zablokować go w ścianie i potem po prostu bić prawo-lewo. Prosty sposób, nawet na w miarę niski poziom z jakąś zbroją chroniącą przed ogniem.
@Marmite: Prawda, nawet na wysokich levelach sprawiały problem.
Jednak jest pewien patent. Na chwilę przed ugryzieniem należy odskoczyc do tyłu. Smoczy zebacz zrobi spory skok i w konsekwencji to ty znajdziesz się za nim a wtedy możesz wyprowadzić z dwa ataki.