Wpis z mikrobloga

Uczciwie by było gdybyśmy mogli na początku logowania do świata prawdziwości wybrać płeć, rasę, skille, wygląd.
Wyobrażacie to sobie? Idziecie ulicą i mijacie ludzi customowanych według różnych gustów, smaków, preferencji. Idziesz po bułki, a po drodze mijasz we własnej osobie Lisę Ann, Bójkę z Atomówek czy Marisę Kirisamę. Ludzie byli by szczęśliwi wybierając własną skórę, a nie taką jaką randomowo przyznała matka natura: szatyn zakolak, łysy uszatek, blondyn dzban. Brak konieczności codziennego zakładania masek i wstydu za własny wygląd. Bylibyśmy otwarci, dobrze czując się we własnym ciele.
Tylko jest jeden minus. Świat prawdopodobnie wyglądałby jak w Seksmisji. Nikt nie chciałby wybierać słabszej społecznie postaci, mężczyzn.
#stulejacontent #przegryw #fantastyka
Pobierz V.....s - Uczciwie by było gdybyśmy mogli na początku logowania do świata prawdziwośc...
źródło: comment_2SZG3u9AxB9pXbH1kJOPwuDrWHcVpEOG.jpg
  • 4
@KrolOkon: Bardzo dobre pytanie. Zastanawiam się, czy doczesne życie to nie jest właśnie preludium do tego nowego świata szczęścia. Przy reinkarnacji zachowamy świadomość i będziemy mogli świadomie wybrać charakterystykę postaci, którą chcemy odgrywać.
@Vixenss: A co jeśli to już któryś raz na tym świecie i po wielu razach bycia chadem postanowiłeś sprawdzić się jako przegryw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak sobie świat wyobrażałem jak byłem mały xD No ale wtedy jeszcze się łudziłem, że brzydki może sobie niedoskonałości nadrobić inteligencją, ależ się myliłem.