Wpis z mikrobloga

@Crea: Dobrze widzę, że żadna z nich nie ma udaru? Czy po prostu na stronie Castoramy nie uważają tego za informację istotną? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja użytkuję coś takiego https://www.ceneo.pl/2697332 (starszy model, mnie udało się wyrwać ze 2 lata temu jakąś ostatnią sztukę ze sklepu za niecałe 500zł) i szczerze mówiąc ten udar szału nie robi - wywiercenie dziury fi 8 w żelbecie to jakaś masakra,
@Crea: Jeśli faktycznie zamierzasz wiercić w ścianach, to warto poszukać czegoś co jakikolwiek udar ma - mnie tym Black&Deckerem przyszło wiercić dziury pod meble kuchenne w ścianach z żelbetu i zeszło mi chyba 3 popołudnia na łącznie zdaje się 18 dziur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@melba: byłem w "lerła" i nie przemawia do mnie ta zabawka. Nie różni się niczym od innych narzędzi "no name"

Jest sobie jakiś importer, który branduje produkty, jak hykker i hoffen z biedry.
@Crea: Mam dokładnie to samo tylko w innym kolorze o takie

Po czym uważasz że jest to 'zabawka'? Metalowym futerku, metalowej przekładni, czy po dobrej jakości plastku?
Bo jedyne do czego mógłbym się przyczepiś to lampka i mała walizka.
Zrobisz jak chcesz, ja podesłałem bo mam, urzywam od prawie 2 lat i wiem, że niczego jej nie brakuje. Zazwyczaj polecam ERBAUERa bo można mieć go jeszcze taniej ale jednak brak gwarancji
Coś jesteście w stanie jeszcze polecić ?


@Crea: Kiedyś tu polecali podróby Makity ponoć z tej samej fabryki tylko z innym brandingiem.
Nie kupuj małych akumulatorów, szybciej się zużywają i nie będziesz mógł w przyszłości wykorzystać w mocniejszych narzędziach. Lepiej zamiast dwóch 2Ah kupić jeden 4Ah.
@Crea: spokojnie możesz brać ryobi, tak się składa, że mam identyko i działa bardzo spoko. tylko ja już nie musiałem brać z bateriami, bo ma kilka akumulatorów z serii one + i one pasują do wielu urządzeń ryobi, więc też to jakaś oszczędność, bo kupujesz 2-3 baterie i masz z bańki.