Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki spod tagów #banki #bankowosc #finanse #kredyty czy jest ktoś, kto pracuje w instytucji finansowej i mógłby sprawdzić zdolność kredytową? Nie wiem gdzie uderzyć, a za bardzo też czasu nie mam. Jeśli jednak się nie da, to czy da się zrobić to jakoś online? Zależy mi na szybkim i łatwym sposobie bo kompletnie się na tym nie znam. Dzięki z góry :)
  • 18
@szybciutki: zdolność kredytowa to stosunek twoich zarobków do sumy miesięcznych zobowiązań. W takim wypadku możesz policzyć 65% z twojego miesięcznego dochodu netto i taka maksymalnie ratę kredytu możesz płacić. Co do opóźnień i zaległości - wszystko zależy kiedy one były i jak długie - powyżej 31 dni dni, czy 90dni. Polecam zarejestrować się na bik.pl i pobrać raport. Będziesz mieć wszystko czarno na białym
@szybciutki: wszystko zależy do tego kiedy miałeś te opóźnienia :) mogę ci ogarnąć jutro skrócony raport jak podasz mi jutro rano pare danych na Priv. Ale nie będzie tam napisane kiedy miałeś opóźnienia ja i jak długie. Będą to tylko podstawowe informacje. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć kiedy były opóźnienia - ściągnij raport z bik.pl. A jeśli chcesz kredyt - odezwij się na Priv, pomyślimy co można zrobić
@szybciutki: @KromkaMistrz tak jakby @op nie mógł udać się do placówki Banku i tam złożyć wniosek. Zajmie to pewnie kilkanaście minut. Kilka danych do wprowadzenia, podpisanie zgód i będzie wszystko wiedział. Będzie to przynajmniej wiarygodne.
napisałem, że czasu nie mam za bardzo. Musiałbym brać urlop w pracy na jeden dzień, żeby iść do banku na 30 min. Bez sensu. Szkoda urlopu


@szybciutki to telefon na infolinie Banku i tam to zrób albo wniosek online :)