Wpis z mikrobloga

Tydzień temu dostałem auto, moje pierwsze, od 2 latach zdania prawa jazda.
Pojeździłem trochę i dzisiaj zajechałem drugiemu samochodowi pas, bo myślałem, że droga jest dwukierunkowa i jechałem po środku jezdni, potrąbił. FeelsBad. Czy coś mi grozi, jak miał kamerkę, czy coś? Nie chcę mandatu, dopiero się uczę :D
  • 7
Tylko to była droga taka duża, dwupasmowa jednokierunkowa, podwyższone ograniczenie do 70 km/h, która się łączyła z kolejną jednokierunkową, już taką normalną z ograniczeniem do 50 km/h, myślałem, że to normalna droga i zajechałem mu drogę, wepchnąłem się na tor (jeden xd) tramwajowy, a powinienem skoczyć tam gdzie myślałem, że to dla samochodów jadących z drugiej strony, potem zjechałem od razu na parking sklepu znajdujący się obok i mi się przykro zrobiło
To był taki skręt o około 70 stopni xd, znak jak patrzyłem później nie występował, bo już ta artyleria duża, którą jechałem była jednokierunkowa, a ta ulica była jakby jej kontynuacją xd
Spinam się bo pierwsze kroki, niechciałbym, żeby mi przyszło jakieś pismo, że kara dla mnie, czy coś. Nie wiem co się dzieje jak punkty przekroczysz dokładnie, więc tak się żale i przeżywam, stres duży xd