Wpis z mikrobloga

Jeżeli wydaje się wam, że widzieliście już szczyty debilizmu na wykopie to jesteście w błędzie.

Zgadnijcie co oznacza według wykopków zdjęcie hailującego reporta TVN kręcącego pod przykrywką materiał o neonazistach:
a) reportaż to ustawka
b) redaktor jest neonazistą
c) redaktor udaje neonazistę, żeby wkupić się w ich łaski

Według wykopków prawidłowe są odpowiedzi a) i b)


Nie zapomnijście później wkleić wszędzie obrazka z NPC, żeby dowieść jakimi bezmyślnymi botami są te hehe lewaki


#neuropa #4konserwy #tvn
źródło: comment_HmhhLLM3EBbBkYRnHNpMPchzJxuNlQO8.jpg
  • 39
w jaki sposób ma rykoszetem dostać? Opisz jakąś przykładową sytuację, bo nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić


@ZaplutyKarzelReakcji: Nic co raz znajdzie się w internecie nie ginie
Ja bym w życiu sobie nie pozwolił na takie zdjęcie aby potem za każdym razem się tłumaczyć
"nie, nie, słuchaj, to była fotka tylko na potrzeby reportażu jak jeszcze pracowałem w tvnie, wcale nie jestem z nimi zakumplowany"
Ludzie byli niszczeni przez sieć
@ZaplutyKarzelReakcji:
Jeśli Piotr Wacowski ma jakichś wrogów to z pewnością właśnie zapisali tę fotkę na swoim folderze. Tym bardziej, że już wiadomo o tym gdzie pracuje i w jakiej stacji a jego podobizna gdy hajluje zaraz znajdzie się na głównej
"oho, proszę bardzo, takie właśnie są standardy tvnu - oto jeden z ich dziennikarzy odpoczywający po pracy, hehe"

"Widzieliście jak się kiedyś Piotrek bawił? Ciekawe czy zostały mu z tamtego okresu
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Jeśli ludzie w internecie są sobie w stanie wyrobić opinię na temat krajów w których nigdy nie byli tylko poprzez propagandowe filmiki np "zachód upada bo palą tam auta" to co dopiero taka fotka

Sprawa ucichnie a za np 5 lat ktoś będzie miał interes aby znowu uderzyć w tvn i wszystkie narodowo-pisowskie portale opublikują news

"niepokojące zdjęcie byłego pracownika tvn - czy jest on nazistą?"


I mylisz, że ile
@ZaplutyKarzelReakcji: o #!$%@? XD
Ciekawe czy oni wiedzą, że policjanci pod przykryciem żeby się uwiarygodnić to kłamią że są przestępcami a przecież nie są bo są policjantami, a jak policjant może kłamać. CO TERAS?
Also przypomniał mi się kawał o lisku chytrusku co kłamał że nie wyjada kur, a tak naprawdę to był on. #!$%@? poziom dedukcji u właściciela kurnika jak u naszych psychoprawaków XDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji: nie wiem. Ale chętnie bym się dowiedział. Nie chce mi się wierzyć że TVN by to zrobił, ale jeżeli zobaczę zdjęcie na którym pan z felernego wydarzenia wygląda jak ten, ktorego oskarżają to będę w stanie w to uwierzyć. Jak narazie to tylko frazesy.
@Unik4t: chwila. To dla ciebie zdjęcie, na którym hailuje jest potwierdzeniem, że to ustawka?!

Czyli co? Zapłacił za to 20 tysięcy w torbie pod przedszkolem, a potem jeszcze z własnej nieprzymuszonej woli sobie hailował?

Czy to właśnie nie powinno działać w drugą stronę? Że skoro hailuje to potwierdza, że nic nie jest ustawione tylko stara się wbić w ich środowisko?
@Unik4t: eee :) Pan Karzeł prosił cię o argumenty, a ty chyba myślisz, że chciał dyskutować o twoich urojeniach z dziedziny: cały świat napędzany żydostwem wmawia Polakom nacjonalizm. i weź sprawdź definicję słowa frazes, albo ci to ułatwię - banał, komunał - możesz wyjaśnić o co ci chodzi słowami które rozumiesz?
@ZaplutyKarzelReakcji: Lewactwo to jednak ciezka choroba umyslowa. Przeciez TVN dał 20 tysiecy złoty na realizacje tych jaselek w lesie, to zdjecie jest tylko kolejnym dowodem że to nie były żadne wycieki, tylko normalnie dziennikarz sobie pojechal, kazdy wiedzial kim jest, bral w tym udzial, a to wszystko dla oczerniania polski.

Ty myslisz ze takie organizacje przyjmuja sobie losowych ludzi z ulicy na spotkania? Ty serio jestes az tak uposledzony?