Wpis z mikrobloga

@matra:
dzień dobry
Jestem administratorem sklepu: sklepdlalekarza.com.
2 dni temu osoba podająca się za przedstawiciela handlowego naszej firmy ogłosiła konkurs, którego nagrodami miały być produkty medyczne (odzież medyczna i stetoskop).
Z tego co zauważyłem była Pani osobą wytypowaną w tym konkursie.
Całość przedsięwzięcia, jak sądzę, była próba wyłudzenia danych osobowych od osób z, którymi organizator(ka) się kontaktowała.
Oczywiście firma, którą reprezentuje nie miała nic wspólnego z w.w zdarzeniem.
Nie ukrywam, że jestem mile zaskoczony, ponieważ po wizycie w komisariacie sprawa natychmiast została przekazana do Wielkopolskiego Wydziału z Cyberprzestępczością.
Uprzejmie proszę o kontakt osobisty poprzez stronę sklepdlalekarza.com lub przez telefon podany na stronie. Wydaje mi się, że powinienem prosić o to by wyraziła Pani zgodę na kontakt policji w w.w. sprawie.
  • 6
@Variv: nie każda firma zakładająca tutaj konto wie o tym, poza tym na takie oznaczenie się raczej czeka i tak. Zresztą wystarczy wejść w #rozdajo i zerknąć ile takich nieformowych kont organizuje konkursy. Swoją drogą ciekawe czy potem cokolwiek z nich wynika, czy po wypromowaniu ślad po nich cichnie ¯\_(ツ)_/¯
@nama: nie, nie sądzę, żeby o mnie chodziło, raczej @paramedic44 ma więcej do powiedzenia w tej sprawie, o mnie tu
@nama:
tak czy owak ofiarą próby oszustwa padliśmy oboje - Pani - bo Pani dane były cenne dla uzurpatora a użyto marki mojej firmy, o której reputację dbają wszyscy z naszej załogi. Dlatego nie może to ujść na sucho.
proszę o kontakt poprzez tel. którego nr zajdzie Pani na naszej stronie sklepu.