Wpis z mikrobloga

sylwke3100: pewnie tylko dla uczestników szczytu klimatycznego


@chrup: Też tak podejrzewam ale se heheszkuje( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą wstyd jak #!$%@?, że na takiej trasie, gdzie powinien pociąg jechać w 20-30 minut puszczają autobusy, bo pociąg to turbo padaka xD


@chrup: No niestety zaniedbania, upadłości itp. Tego się nie przeskoczy.
@sylwke3100: wiadomo, no szkoda, że remont linii kolejowej tyle trwa i efektów nie widać, marzy mi się pociąg pociąg (Gliwice - Zabrze) - Katowice - Kraków który by kręcił z Gliwic do Krakowa w 45 minut, zupełnie nowa jakość, oczywiście z odpowiednio wysokim taktem, bo raz na godzinę byłaby lipa
@chrup: nadal nie wiadomo co z mysłowicami, pkp plk chyba wyraźnie też zwleka, mianowicie jeden z wiaduktów do przebudowy (w sumie trochę ich mają - są cholernie za wąskie dla przejazdów samochodem, niektóre i za niskie) ma być obsługiwane przez nową dtś wschód, które także się strasznie opóźnia

no i dodatkowo przez tą linię strasznie zepsuli połączenia do kielc, dość że co roku zmniejszają liczbę pociągów, to jeszcze albo przesiadki, albo
a to nie jest tak, że z tą koleją nic sensownego nie robią bo jakieś dziwne zapisy z firma obsługująca A4 są?

no ja słyszałem, że tam w umowach są jakieś ograniczenia co do czasu podróży alternatywnymi spodobało do A4. Moze to tylko plotki.


@AvantaR: Taaa, rozsiewajcie dalej ten urban legend... Wymyślili to na infokolej z 6 lat temu, a mikole nadal myślą, że to prawda i mityczny aneks dotyczy linii
umowach są jakieś ograniczenia co do czasu podróży alternatywnymi spodobało do A4


@AvantaR: w umowach pewno nic nie ma, ale nie zmienia to faktu że pewnym osobom to że kolej działa jak działa jest na ręke ;)