Wpis z mikrobloga

Mirki. Kojarzycie klej termotopliwy? Takie białe pałeczki, który się podgrzewa i klei plastik.

Czy tym można się odurzać? Zauważyłem u kogoś te pałeczki, plus długa zapalniczka kuchenna. Nie posiada pistoletu (tym chyba się to podgrzewa). Koło łóżka często leżą końcówki. Nie widziałem, żeby cokolwiek było klejone.

Intensywny zapach po wejściu do pokoju, a zdarza się że ta osoba staje się agresywna do bliskich.

#narkotyki #halucynogeny #klej #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 18
@vartan: po co tak sie bawic? Kup worek foliowy albo taki czarny na smieci, do tego borygo do chłodnic wlewasz i sie sztachasz aż do fazy. Jest od groma odczynników dostępnych w sklepach to masz milion opcji wyboru.
@supertomek poważnie tak to robi? I to o tym piszesz, co wspomniałem? Teraz jakies świeczki zapachowe manw pokoju, bo zapalniczke kuchenna stracił. Znasz kogoś kto tak robił? Agresja, euforia, problem ze składnia zdania? Unikanie światła?
@supertomek dla żartów to napisałeś? Dla mnie to nie jest śmieszne tak jak i dla jego rodziny. Wyszedł z OIOM parę dni temu po wzięciu innego gówna. I topi to w pokoju. PO CO?????
Każde wywołują duże szkody chociażby przez samo niedotlenienie.


@Hehehe115: xD. Weź może z taką wiedzą się nie wypowiadaj na temat o którym nie masz, żadnego pojęcia. Są inhalanty o działaniu psychoaktywnym które podaje się nawet małym dzieciom i są tak bezpieczne w stosowaniu, że nawet paracetamol sieje większe spustoszenie w organizmie.

W internecie fajnie jest stosować jedną fajną zasadę. Jak się na czymś nie znamy to się na ten temat nie