Wpis z mikrobloga

#polityka #finanse #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #polska

Ten wybór syna Kamińskiego śmierdzi na kilometr... Może dlatego pozwolono "posprzątać" w biurze byłemu szefowi KNF, bo służby się nie spieszyły?

Zapytaliśmy Kacpra Kamińskiego, jakie ma kompetencje do objęcia tego stanowiska. "Posiadam wszelkie kompetencje i doświadczenie zawodowe potrzebne do zatrudnienia w Banku Światowym. Ukończyłem studia prawnicze, ze specjalizacją prawa gospodarczego. Przez okres 3 lat zdobywałem doświadczenia zawodowe na rynku prywatnym, następnie przez ponad 3,5 roku pracowałem w Parlamencie Europejskim na stanowisku doradcy w Komisji Budżetowej Parlamentu" – brzmi odpowiedź, którą nam przesłał
Pobierz
źródło: comment_dQzUpVN4K73SZ74gblen8xTFxM5iMacq.jpg
  • 36
@Kempes: Bez przesady - te wszystkie Banki Światowe, Międzynarodowe Organizacje Pracy, Parlamenty Europejskie i inne wynalazki nie są jakoś wybitnie opłacalne ani wymagające.

Jak go stary do HQ jakiegoć Blackrocka czy innego JP Morgan wsadzi to pogadmy.
No jak na 30latka to ma takie sobie bym powiedział


@Kempes: 30 latek raczej nie będzie miał więcej jak 6-7 lat doświadczenia prawniczego. Nie wiem gdzie robił zanim go po znajomości wzięli do PE.
@Poszukiwacz_drogi A tatuś polityk pomagał Petru w znalezieniu pracy w spółce kierowanej przez partię tatusia, a później z nadania polityka partii tatusia znaleźć posadę w BŚ? Wiem, to wszystko zbiegi okoliczności.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Poszukiwacz_drogi No i co mi tu wklejasz dzbanie? PiS obiecał w wyborach nie powielanie błędów poprzedników, lepsze standardy. I co? Wielkie nic, a nawet poprzedników przebili wielokrotnie w patologiach władzy #dobrazmiana
No praca w spółce partyjnej PiS "Srebrna" synka polityka PiS to NA PEWNO zbieg okoliczności ()
@Kempes: No i ściga, lecą głowy za nawet mało ważne przewinienie. A jak to było za Tuska? Czemu tak długo się guzdrano? Zdaje się że nie rozumiesz jednej podstawowej sprawy. W każdym koszyku znajdzie się jakieś gnijące jabłuszko, ale mądry gospodarz który pilnuje swego, szybko takie usuwa.
To jak mam nazwać ekipę która była opieszała bo Tusk na to pozwalał?
Zbieg okoliczności powiadasz?
Tak jak nagrany Graś gdy mówi że wyłudzenie