Wpis z mikrobloga

@jedrek1212 a, odpowiem od razu
Boli mnie to, że ktoś trzyma stopy na fotelu, bo:
Może mieć grzybicę
Mogą być spocone
Jest to po prostu niekulturalne i robienie czegoś takiego nie leży w granicach dobrego smaku i niepisanych zasad społecznych, ale jak widać nie każdy to zrozumie
@Michael-Knight bo to nie mój lokal, nie chce mi się dyskutować z kimś kto tak się zachowuje, więc najzwyczajniej wyszedłem, bo jak dla mnie to obrzydliwe
A jak Ty potrzebujesz zwracania uwagi, żeby zachowywać się jak człowiek w miejscu publicznym, to gratuluję
@Michael-Knight wychodzę z założenia, że jeśli przez x lat życia ktoś się nie nauczył kultury, to nic się na to nie poradzi :)
Nie jest to sprawa najwyższej wagi, wrzuciłem zdjęcie, żeby pokazać że niektórzy zachowują się jak świnie, tyle
Wedle Twoich poglądów, ja może i #!$%@? na forum, ale Ty #!$%@? i jeszcze mnie obrażasz
Jakoś nie dziwi mnie, że szczycisz się siadaniem z nogami na siedzeniu, patrząc na sposób w
@Michael-Knight cóż, odniosłem się tylko do tego co sam napisałeś Jak dla mnie obrażanie kogoś bezpodstawnie oraz brak kultury są wystarczające żeby określić Cię jako chama :) Bardzo ubogie portrety psychologiczne musiałeś widzieć w życiu, jeżeli to uważasz za takowy No, chyba że używanie wyzwisk jest po prostu wynikiem ubogiego słownictwa i braku umiejętności skonstruowania sensownego zdania, nie będę zgadywać co powoduje, że Twoje wypowiedzi wyglądają tak, a nie inaczej