Wpis z mikrobloga

Uwaga Mireczki bo #rozdajo!

Proszę o chwilę uwagi! Jestem z Wami już od dłuższego czasu, na dawnym koncie i na obecnym. Dotychczas jedyne o co prosiłem, to o pomoc w projekcie na studia i kilka innych bzdetów - zawsze byliście dla mnie pomocni i wiem, że tutaj zawsze ktoś mnie wysłucha, pomoże, posłuży dobrą radą. Teraz jednak sprawa jest o tyle poważna, że chodzi o mojego szwagra, który od blisko roku zmaga się z nowotworem złośliwym pod nazwą Mięsak Ewinga. Po wyczerpującym leczeniu, konieczna była amputacja nogi. Dokładnie 11 października mój szwagier przeszedł operację, jednakże ani przez moment nie stracił pozytywnego myślenia. W ostatni weekend był na zgrupowaniu kadry AMP Futbolu, nieco ponad miesiąc od operacji. Nie ma dla niego niemożliwego, wciąż chce marzyć i żyć. Potrzebna jest mu jednak proteza, na którą musimy uzbierać. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie tego sfinansować, bo żadne z nas nie jest programistą 15K (,) Zwracam się więc do Was o pomoc, bo nigdy mnie nie zawiedliście i wiem, że pomożecie również tym razem.

Właśnie ruszyła akcja na SięPomaga, gdzie zbieramy 41 tysięcy złotych na kupno potrzebnej protezy, która znów pozwoli Kamilowi znów zająć się tym co potrafi najlepiej czyli męską brodą i włosami (pewnie nie jeden z Was był u niego w Krakowie na cięciu nieopodal Mariackiego), ale również po prostu normalnie żyć i zająć się synem. Dla jasności dodam, że wszystkie wpłaty od SiePomaga trafiają na konto fundacji Kawałek Nieba, która udziela refundacji wg. udokumentowanych faktur i rachunków - ewentualne nadwyżki będą spożytkowane w odpowiedni sposób, gdy nadejdzie na to potrzeba. Poniżej zamieszczam linki, gdzie możecie go wspomóc i poczytać nieco więcej o jego historii.

Pełen opis: KLIK
SiePomaga: KLIK
Fundacja Kawałek Nieba: KLIK

To jednak nie wszystko! Lecimy z małym #rozdajo. Spośrod wszystkich osób, które udokumentują swoją wpłatę na rzecz Kamila screenem w komentarzach (kwota nie jest ważna) - zostanie wylosowana nowa opaska Xiaomi MiBand 3. Każdy kto da plusa, bierze w losowaniu nowego powerbanka o pojemności 3000mAh (tak, niedużo ale może czasem tyłek uratować). Osoba z największą udokumentowaną wpłatą, dostaje ode mnie flaszkę własnoręcznie robionej imbirówki - przedział procentowy od 50% do 60%, powoduje, że nawet mimo tego, że ma 0,5l, to jest bardzo ekonomiczna i smaczna. To co mireczki, pomożecie? Liczę na Was :)

#siepomaga #rozdajo #zadarmo #truestory #nowotwory
onionhero - Uwaga Mireczki bo #rozdajo! 

Proszę o chwilę uwagi! Jestem z Wami już ...

źródło: comment_GtPJkXQZrIBsoCt82LnBTGsbuuXkFAII.jpg

Pobierz
  • 12
@matixrr: dzięki! (ʘʘ)

Dla potomnych - jeżeli ktoś nie chce pokazywać ile wpłacił, niech po prostu napisze że to zrobił, bądź na SiePomaga zaznaczy opcję anonimowej ilości i wtedy doda screen. W przypadku pierwszej opcji, po losowaniu będę prosić o weryfikację na PW. Oczywiście można wpłacać także na Kawałek Nieba.
Czas na podsumowanie:

Na rzecz mojego szwagra wpłaciło 2 osoby - @matixrr i @piersiowkapelnaziol - a przynajmniej Wy to udokumentowaliście. Mirkorandom nie działa (nie wiem czemu, sami możecie sprawdzić) i tak się dłuższą chwilę zastanawiałem co zrobić. Wpadłem na taki pomysł, że:

- Nalewka za największą wpłatę trafia do Piersiowki
- Powerbank do Matixrr
- MiBand 3 dla Robert1979 na licytację, a pieniądze trafią na leczenie jego córki.

Moja akcja nie wypaliła,
onionhero - Czas na podsumowanie:

Na rzecz mojego szwagra wpłaciło 2 osoby - @mati...

źródło: comment_7X5KP74O17DlLUp5HY9OkZTBxWYkkZDc.jpg

Pobierz