Wpis z mikrobloga

@Akayari 7 od dołu po prawej stronie. Znaczy ja miałem cały oblany krwią , stwierdziłem po 5 h że jednak muszę się napić i już nie było a nie plukalem , na nawet nie jadłem. Miałem wyrywany wczoraj o 17. I czuję jakby ciężar z tego miejsca , i jak wspomniałem delikatny ból 2-3/10 bez tabletek. Chyba że dotkne górnym zębem tego dołu no to boli. I wczoraj miałem ślinotok z krwią.
@susuke15 o, ja też miałam wczoraj o 17 xD. Też ból umiarkowany, ale w nocy spać nie mogłam i dzisiaj i 15:30 wzięłam kolejną, ale bardziej przeciwzapalnie. A co z nią było, z tą 7?
U mnie klasycznie ósemka pod kątem. Miała być operacja, a było wyrywanie i dźwignia. Nie mam szwów i antybiotyku. Lekarz ci coś przepisał?
@Akayari ja spałem 3 h xD no było nie tak że było to połowę zęba . W sensie kiedyś była tam plomba ale wypadła, rok minął i stwierdził lekarz że trzeba wyrwać bo w nd mnie bolał i coś się na nim pojawiło. Lekarz powiedział że gdybym nie przyszedł to by mogła mi spuchnąć cała prawa strona. Jedyne zalecenie to takie że mam przyłożyć lód w razie bólu. Ja zastanawiam się nad
@susuke15 płukaniem albo piciem, ja sama sobie kupiłam taki żel, płukankę (ale ma alkohol więc nie wiem czy jej uzywac) i w zasadzie przeciwbólowe. No i lód, ale mi nie pomaga - chyba, że ma tylko obkurcza naczynia krwionośne. A co jesz? Ja właśnie jem ciastka xD podobno wszystko mogę, tylko żeby nie było ciepłe/gorące.
Mam takie białe ale przy ujściu. Na początku myślałam, że może coś z sosu pomidorowego mi zostało,
@Akayari mnie boli jak gryzę :/białe. A ja mam szare jak ten papier toaletowy. Dziwne że nie wypełniło całej dziury. U ciebie wypełniło ? Zęby bardzo podobne więc się pytam bo w tym samym czasie mieliśmy zabieg ;)
@susuke15 niee, teraz patrzyłam, to dalej jest tsk samo. Ale trochę bardziej boli i żeby zasnac, to wzięłam tabletki. Z tym że chyba znowu nie pomagają xD
A nie masz szczękościsku? W ogóle pierwszy raz miałam znieczulenie, śmieszna sprawa. Strzykawka była mega długa, ale nie bolało jakoś specjalnie :P
Dawaj znać jak będziesz się czuł rano. Ja idę spróbować zasnąć.
O, i ucho mnie uciska :c
@Akayari mogę otworzyć twarz normalnie. Boli obok ząb który korzeń przy wyrwaniu został odsłonięty :/ w sensie że jak nie ściskam to nie boli ale ściskam ( podczas jedzenia ) to boli :e no i mega śmierdzi z buzi . Taka zgnilizna :e
@susuke15 nie boli cię prawie w ogóle? Matko kochana, to ja się powstrzymuję przed tabletkami :P
Ale nie jest tak źle, ból 4/10, ale da się wytrzymać. No i opryszczka mi wyszła jeszcze na dodatek xD więc w ogóle mega. A jak tam, dalej masz to szare? Bo też takie coś mam, no ale już coraz bardziej się domyka
@susuke15 1/3 powierzchni? U mnie cała dziura taka jest. Cholera, no i teraz na wieczór to dopiero fatalnie się czuję. A jak u ciebie? Dobrze znosisz rekonwalescencję? :D
@Akayari czyli u ciebie jest okej a u mnie coś się psuje a ja chcę biegać w nd :/ gdyby nie Bolal mnie ten ząb obok to by było wspaniale bo zauważyłem że ta rana ( nie dziura ale rana która łączy kość z zębem jest czarna więc jest dobrze . Nie mogę jeść za bardzo bo mnie Poli właśnie ten ząb jak ściskam :/