Wpis z mikrobloga

Hej! Dawno nie wołałem, przepraszam za przerwę i obiecuję poprawę! Dziś zapraszam Was do znaleziska o Haczowie na Podkarpaciu, gdzie znajduje się najstarszy gotycki drewniany kościół na świecie. Świątynia jest bardzo klimatyczna, za sprawą polichromii. Mimo iż kościół pochodzi z XIV wieku, to wydaje się jakby starszy i osobiście przypomina mi mocno drewniane kościoły skandynawskie.

Nie wiem czy z województwa podkarpackiego powstanie jakaś większa seria, ale na wszelki wypadek zapraszam do obserwowania tagu #odkryjpodkarpacie, w którym może podobnie jak w przypadku województwa świętokrzyskiego i #odkryjswietokrzyskie uda się zrobić fajną serię (ale to jak coś dopiero na wiosnę).

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę zaplusuj odpowiedni komentarz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Pobierz MG78 - Hej! Dawno nie wołałem, przepraszam za przerwę i obiecuję poprawę! Dziś zapras...
źródło: comment_WlCmU9u4yHbVndQYnSOmNhA0DtyDLctT.jpg
  • 18