Wpis z mikrobloga

Wykopiecie?

Makabryła po częstochowsku. Termomodernizacja biurowca MPK - Szara cegła z delikatnymi, również ceglanymi detalami. Tak jeszcze kilka dni temu prezentowała się elewacja biurowca przy zajezdni MPK w Częstochowie. Dziś cegła zatonęła pod styropianem, na którym... namalowano wielkie, czerwone litery 'MPK'!

#polska #czestochowa #architektura #sztuka #budownictwo #gruparatowaniapoziomu #mikroreklama
Pobierz Czajna_Seczen - Wykopiecie?

Makabryła po częstochowsku. Termomodernizacja biurowca...
źródło: comment_HNKke2nx6Dq6q8uMfCRwQqFgMkLgPk3b.jpg
  • 9
@Czajna_Seczen: władze MPK i Agora to się chyba bardzo nie lubią, Agora obsmarowywuje ten budynek dosłownie wszędzie gdzie się da, nawet na takiej (o dziwo dobrej) stronie jak bryla.pl co jest dla mnie absolutnym brakiem szacunku dla tej strony, wśród artykułów o perełkach architektonicznych nagle taki artykuł z dupy o jakimś małoważnym budynku z Cz-wy. Ehh
@dzafel: O stosunkach Agory z częstochowskim MPK nic nie wiem (nie jestem z Częstochowy), artykuł na ten temat widziałem też tylko na Bryle, która regularnie pisze również o "makabryłach" i nieudanych termomodernizacjach, więc taki materiał nie jest tam niczym nadzwyczajnym.