Wpis z mikrobloga

Pater to już zaczął publicznie żebrać na Youtubie XDDD Po ostatniej bardzo słabej serii, której w zasadzie nie dało się oglądać, nagle obudził się, że w wieku prawie 30 lat nigdy na poważnie nie pracował, nic nie umie, nic nie potrafi i zarabia śmieszne pieniądze, no ale w sumie fajnie by było dalej nic nie robić, tylko jeździć na Kołymę i walić wódę z ruskimi. W filmiku włącza żebranie, panie dej 5zł, bo ja chcę dalej podróżować, ale nie chce mi się iść do roboty i pracować 8h u prywaciarza, a przecież pelikany z youtube dadzą hajs, żeby Misza mógł pojechać i pozwiedzać zadupia ZSRR, no bo lepiej 3 miesiące jeździć i nic nie robić niż pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem na co wydał 57k z polakpotrafi czy hajs z patronite, ale gardzę mocno...
#pater #michalpater #autostopemnakolyme #podroze #youtube
f.....u - Pater to już zaczął publicznie żebrać na Youtubie XDDD Po ostatniej bardzo ...
  • 21
@frikuu: Mam mieszane uczucia co do tej akcji, bo uwielbiam Patera, rozumiem jego rozterki co do przemieszczania się zamiast siedzenia w jednym miejscu i normalnej tyrki, no ale wyciągać kasę na yt to trochę słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hejk4: @piniondz: Pater to ma typowo lewackie podejście. Ja rozumiem, że ktoś może mieć takie nastawienie, że człowiek ma jedno życie, więc fajnie by było nie spędzić go na tyraniu na janusza, tylko na robieniu tego, czego się kocha. Ale akcja typu nie chce mi się #!$%@?ć na swoje pasje, bo ktoś mi na nie da czy też dołoży jest żałosna...
@piniondz: Właśnie o to mi chodzi. Gdy planowałam swój wyjazd stopem po Bałkanach i kompletowałam całą wyprawkę + pieniądze na zwiedzanie, przeżycie itp. to zasuwałam wcześniej w robocie żeby jak najwięcej odłożyć, a nie prosić kogoś o datki, bo hurr durr chcę realizować swoje marzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mimo wszystko szanuję i uwielbiam Patera za jego filmy i pasję :)
@frikuu: Ale nie bądźcie tacy surowi. Ja Patera oglądałem od jego pierwszej wyprawy w Rosję. Mimo jak dla mnie bardzo fajnego i wyróżniającego się contentu to wyświetlenia miał marne. Czemu teraz ma nie spróbować z Patronite i zostać "youtuberem" na pełen etat. Tyle gówna w internecie pływa i utrzymuje się z wyświetleń i sponsorów a tu płacz, że naprawdę fajne materiały mają zarabiać na chłopaka ? Tak jakbyście oskarżali artyste scenicznego,
@frikuu: wkleje to co napislem na jutubie, ale chyba mam bana i nie widac moich postow :D
Bana wyłapałem na lajwie bo wspomniałem o tym że może by się rozliczył z wczesniejszych obietnic, zamiast zbierać znowu hajsy(bylo to jak zbieral na USA z pol roku temu)
"a dalej czekam na fanty z kołymy za zbiorkę na polak potrafi xD
A eksluzywna wersja kołymy miała być , dla wspierających tamten wyjazd i
@turtelian: tutaj Misza działa jak zwykły podróżnik a nie byznesmen. Kurnia teraz 90 % polszego YT to byznesmeny, hajs i styl życia. La puty które liczą się z hajsem z patronejta, zresztą ten też ma jakiś % od tego. Chop ma nieszczęście do pewnych osób które muszą być 'zatrudnione' w proces powstawania kanału na YT . Jak nie zdejmie banów z YT to mu to przypomnę na pejsie ( ͡°
@DonJohnsonXIII: xD w #!$%@? mam tego SB, serio tyle razy ile zrobil z geby cholewe, i wsumie ile osob oszukal bo podobno problem z niedostarczeniem fantow z kolymi to norma, po za tym sporo innych spraw. Malo na ktorym wspartym projkcie sie tak zawiodlem jak na "miszy"
@DonJohnsonXIII: tz ogladalem i to byl pierwszy zgrzyt bo materialy specjalne mialy byc dostpne TYLKO I WYLACZNI EDLA OSOB KTORE WSPARLY ZA X, NA PLYTACH DVD, a tutajudostepnil dla wszystkich na hitboxie + nie wyslal nikomu tych materialów na płycie + sprzedaje co innym co jest złamaniem tamtej eksluzywnosci. Serio jak ktos lubi jak mu pluja w morde niech go dalej wspiera to napewno sie zalapie na mele w morde od
@turtelian: bo się fajnie kręciło to, ale Misza gardził hajsem i liczył na przygodę. Wyyebal Rudego ze spółki, pojechał do Hameryki, i wrócił. I właśnie zobaczył że bez hajsu trudno kręcić YT, trzeba opłacać montaż, a rudy załatwiał dobre fuchy jak np wyjazd do Smoleńska w sprawie nagrania filmu dla IPN. ( ͡° ͜ʖ ͡°)