Wpis z mikrobloga

PRO/58:55/mateusz-mazurek

mateusz-mazurek wyprzedza po wewnętrznej poza torem. Żeby uniknąć kolizji wypuszczam na zewnętrzną i wypadam poz tor.
@ACLeague:

PRO/38:01/Fifa2195: Powrót na tor w stylu kamikadze. Tylko nieprzeciętny refleks pozwolił mi uniknąć zderzenia i ofiar w ludziach. Strata czasowa spowodowana incydentem była tak duża, że uniemożliwiła mi wygranie wyścigu.

https://youtu.be/J6tWMNaHyIo

PRO/43:28/Fifa2195: Po obraniu zewnętrznej linii jazdy, postanawia przyciąć do wewnętrznej w najłagodniejszym zakręcie na torze powodując kontakt i spin. Wizyta domowa w celu weryfikacji posiadania wymaganego regulaminem radaru wydaje się niezbędna z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie kierowców ACL.
@kj5d: Przepraszam za sytuację. Prawie pół wyścigu się gdzieś tam w lusterkach widzieliśmy i była niezła walka z czasem :) Tam na tym łuku rzeczywiście mogłem zostawić więcej miejsca.
@kj5d: @QbxGamerHD: car radar posiadam i o ile poprzednie sezony jezdzilem bardzo asekuracyjnie to teraz stwierdzilem ze nie ma to sensu o ile z QBX przesadzilem bardzo przepraszam to powrót na tor był wynikiem braku całej mapy toru mialem tylko fragment domyslny ktory jest w grze a ze bylem bokiem to QBX nie widzialem a na mapie go nie bylo mam maly ekran wiec tez mapka jest odpowiednio mniejsza naprawie
@fifa2195: tak mi się wydawało, że zakładasz, że wyprzedający odpuści. Wydaje mi się, że ryzyko się nie opłaca ale to oczywiści twój wybór. Dlatego przytoczyłem Verstappena i incydent w Brazylii gdzie przez takie podejście stracił P1
@fifa2195: łap tutaj 2 twoje akcje:
1) https://gfycat.com/pl/DevotedIcyKrill?fbclid=IwAR07M4YBsM1hwvlA9Z0Q0Mc6wETryAwIQIoZ_CN-cgIbki7wuRmUmCSvnOY

Nie wiem nawet jak skomentować tą sytuację...

2) https://gfycat.com/pl/EvilAmusingAntbear?fbclid=IwAR0X61hB_rJZ1GeB4Xy3Mh5BfBZ3FJezQyKt2xaxplieQjJ-mYN5N9ih2qM

W tej sytuacji widać, że przestrzeliłeś hamowanie do T3, wyjeżdzasz szeroko, zostawiam ci miejsce po wewnętrznej w T4, a ty i tak się we mnie #!$%@?.

Nie chce mi się tego reportować, bo i tak nie ukończyłem wyścigu, ale weź ogarnij trochę, bo jak widać po komentarzu Qbxa to trochę tych akcji ci się
1) PRO Lotnik 22:13 Wjechał we mnie. Dostał laga, ale to nie wina serwera, że we mnie wjechał. Po lagu znajdował się tam, gdzie ja. Z prawej strony było dużo miejsca do dublowania. Uszkodził mi tylne aero i pozbawił pozycji. Strata rzędu 5-6 sekund.

2) PRO Lotnik 23:11 Powrót na tor pod kątem prostym w szybkiej części toru, dodatkowo obrócił samochodem tak, że jego spoiler znalazł się na mojej masce. Starałem się
@Zeeet96: pierwsza sytuacja no bez przesady mialem wjechac w trawe i ryzykowac spina? Tym bardziej ze lagodnie akrecilem i jak najbardziej mogles sie tego spodziewac co do drugiej ja na prawde nie kojarze czegos takiego mozliwe ze mialem laga bo mialem moment wlasnie tam ze nagle stracilem przyczepnosc i mnie wyprzedziles ale na moim ekranie po prostu mnie wyminales naprawde przepraszam
@fifa2195: jaką trawę? przecież widać jak zjeżdżam do środka toru, żeby zrobić ci miejsce. zostawiłem miejsca na około 1.5 szerokości samochodu, mogłeś się spokojnie zmieścić i nie uderzać we mnie. dobra, ale skończmy już tą sprawę ;)