Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 845
@ameliniowyguzik: tak jak Orange do mojego ojca
- "no wie pan, dostanie pan mnóstwo kanałów tv, a do tego kartę sim z minutami i to będzie kosztować 99pln"
- "a po co mi więcej kanałów? Anteny od was to nie rozpakowałem od dwóch lat, a telefony już mam trzy, do tego obecnie płacę 89pln. Jestem stałym klientem, zróbcie mi taniej, albo chociaż szybszy Internet mi załatwcie"
- "niestety to niemożliwe, 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ameliniowyguzik: multimedia to pomyłka. A jak promujesz zgłosić problem to tylko słyszysz raz za razem "u nas wszystko w porządku".
Jak się w końcu doprosilismy o serwisanta to nie naprawił, a jeszcze bardziej #!$%@?ł. xD

Więcej przedłużania umowy nie było. Tylko potem te telefony "dlaczego nie chcieli państwo przedłużyć, mamy nową super ofertę!"

Otóż nie.
tak jak Orange do mojego ojca


@Bielecki: Mi akurat Orange ostatnio zaproponował dużo lepszą ofertę i to mimo, że obecna jeszcze rok ma trwać. Konsolidację trzech usług, ogólną obniżkę rachunków o 40zł miesięcznie i przejście na jedną płatność, wskoczenie na nielimitowane rozmowy i jeszcze przy tym za stówkę telefon, który od razu sprzedałem za 600zł. Także różnie z tym bywa jak widać. Może wartość umów ma tutaj znaczenie, bo w każdej
@oiio: co mogę powiedzieć - płacilibyśmy z chęcią sporo więcej, gdyby nam podpięli światłowód na moje zadupie (fun fact: 3 ulice dalej światłowód jest od pół roku, a nawet asfaltu tam nie ma :V), ale niechęci do oglądania tv czy korzystania z usług mobilnych nie przeskoczysz :v
@Bielecki: @oiio: mi dwa lata temu konsultant z play powiedział wprost "no niestety ja tutaj nic lepszego zaproponować nie mogę", bo miałam jakąś starą limitowaną ofertę i za bardzo dobry dla mnie abo płaciłam 29 zł...
Więc po tygodniu wypowiedziałam umowę i pociągnęłam za sobą jeszcze dwie osoby ¯\_(ツ)_/¯
@ameliniowyguzik trzy dni temu przedłużałem umowę w multimedia przez telefon, po rozmowie przychodzą smsy z warunkami, na które trzeba odpisać wyrażając zgodę. Potem dostałem maila z całą umową i rozpiską co ile mnie będzie kosztować, no ale po co czytać umowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście burdel tam mają przeogromny bo mamie od pół roku doliczają 2 x 16pln za coś, ona składa reklamację, oni ją uznają i