Wpis z mikrobloga

#toyota #samochody #motoryzacja Motomirki jutro mam do przejechania około 450 km a prawdopodobnie poszła mi uszczelka pod głowicą ( silnik 1.4 vvti ) świeci się check engine, lekko kopci na biało i silnik chodzi jakby na 3 gary. Czy jadąc powoli mam szansę dojechać? Silnik i tak do remontu a laweta kosztowała by jakieś 1900 pln...
  • 15
@DamnYou: Ludzie robią po kilkanaście tysięcy kilometrów z wysranymi uszczelkami i nawet o tym nie wiedzą. Unikaj dróg szybkiego ruchu i jakoś się przeturlasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamnYou: jeden rabin powie ze tak,a drugi ze nie.
IMO jezeli to trasa w te i nazad to bym z wypożyczalni wzial, a jak na dluzej to bym podmianke ze znajomym zrobił
@modzelem, @vanschorst, @Issac, @Sm3rf1k, @Pangia, @lossiemkos89, @v-tec, @gabe34n, @TheOldMan, @Crow7422, dojechałem :) nic sie nie stalo, silnik nie pracował równo nie miał mocy, poziom oleju i płynu się nie zmieniał, sprawdzałem co MOP na autostradzie, check engine raz migał raz się świecił. Zobaczymy co mechanik powie, ja sie ciesze jak skur... miałem na pokładzie moją żonę i 4 miesięczną córkę, także stres
@modzelem: kto nie ryzykuje ten we wronkach nie siedzi :) wiem ze to mega nieodpowiedzialne ale nie chcialem tam zostawiac auta bo nie znam mechanikow a jakby ktos mi spieprzyl to pozniej szukaj goscia 450 km od domu.