Wpis z mikrobloga

Hej, próbuje zalogować się na 2 konsolach ps4 na swoje konto psn, żeby z jednej z nich korzystał mój brat, jednak za każdym razem jak zaloguje się na swój profil na jednej z konsol, na drugiej mam informacje ze użytkownik zalogowal się na innej ps4 i zostanie wylogowany. Tak ma działać ten sharing konta? #ps4
  • 17
Czyli gdy brat się bez uprzedzenia zaloguje na mój profil żeby pobrać jakaś grę, to mnie wyrzuci z gry na mojej konsoli? A gdy ja zaloguje się na swoim profilu (mam ps plus) to wylogowuje się z jego konsoli, to on traci dostęp do ps plus?
@szad7: Jak się zaloguje bez uprzedzenia, to powinno cie wylogować. Jak ustawisz wszystko tak jak w poradniku powyżej, to będzie miał dostęp do twojego PS Plusa, Gier ze swojego konta.
@szad7: Być może jak zalogujesz się do Playstation Store przez przeglądarkę i dodasz jakąś grę do kolejki pobierania, to ściąganie odpali się u brata na konsoli, nawet jak będzie korzystał ze swojego konta. Jednak nie jestem do końca pewny.
@szad7: ale w tym chodzi o to że Ty grasz na swoim koncie (deaktywujesz jako podstawowe) a brat gra na swoim z tym że ma na niej Twoje konto ustawione jako podstawowe ale powtarzam gra na swoim. Jak się obaj logujecie na to samo konto to nic dziwnego że wylogowuje. U brata po to Twoje konto ma być ustawione jako podstawowe by on na swoim koncie miał dostęp do Twoich gier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szad7: zawsze wyloguje... Dlatego kazdy ma grac na swoim a logowac sie na drugie na chwiletylko po to zeby dodac gry do sciagania. No i plus dziala non stop. Mozecie nawet razem grac online na jedym plusie. Kazdy na swoim koncie
@RidgeForrester: ok, ale chcac pobrać coś nowego musi przełączyć się na mój profil, tak? Czyli musimy być w kontakcie, bo jeśli zrobi to znienacka, to mnie wywala z mojej konsoli :)