•  

#youtube #nexos #patologia #worldofwarcraft #blizzard #nvidia #7metrowpodziemia #filozofia #coaching #uzaleznienie

Dość personalna notka ale niestety musiałem. Byłem Mirkiem jeszcze dwa lata temu ale później - życie, żona. Na wstępię, chce zaznaczyć, że byłem osobą która była uzależniona od gier. Uzależniona bardzo mocno, zatraciłem życie prywatne bo wolałem expić, wbijać, rajdować itd. Wyszedłem z tego dzięki pomocy rodziny i temu, że po 6 latach zrozumiałem, że jest coś takiego jak życie prywatne, że liczy się coś więcej. Moja historia jest jednak nie ważna, ważne jest to, że od pewnego czasu jutuberzy, influencerzy chwytają się by promować produkty naprawdę nieuczciwej karty. Wmawiają dzieciakom, że hardcore gaming to może być pasja, że to jest super a by być lepszym oglądajcie moje filmiki (SIC!)

Wpadłem na film wyjątkowego dzbana (jak się przejrzy jego kanał to oprócz tego, że ma materiały sponsorowane ma wszystko zerżnięte z Reddita na temat Wowa, jeszcze do tego dodane z opóźnieniem (Ktoś chce to oglądać jego sprawa)
    Typ o nicku #nexos dodał jednak coś takiego:

https://www.youtube.com/watch?v=3IR4D2UWPKU&t=782s

.... obejrzałem i jestem naprawdę w szoku. W szoku również nad komentarzami ludzi którzy tam wypisują rzeczy typu, ja też trzymam się swoich marzeń gram w Metina xDDD Granie w Wowa po 12h rozwija (dzieki temu jestem w gildii mam znajomych). Nie mówię nawet o tym jaka to piwnica ale typ nie zauważa jednego on postawił na jedną kartę, skonflikotował się ze znajomymi z rdzociami i traf chciał, że został jutuberem wpadł w nisze ale to jest 0,0001% wszystkich grających którzy będą mogli na tym zarabiać reszta nigdy nie będzie miała tego i nie odstanie tych profitów.

Zrobiłem sobie też risercz co to za typ:

1) 18 lat wpadł i urodziło mu się dziecko, dziewczyna przez to, że jest hardcore gamerem go zostawiła i się wyprowadziła - do dzisiaj płaci alimenty xd
    2) Skonflikotwany z rodziną - ojciec w więzieniu, matka tonie w długach.
    3) Gość tworzy specyficzny ekosystem gdzie ma dwójkę przydupasów - jeden Slayprox (fajny kanał ale nie rozwinie nigdy kariery bo ten pierwszy go tłamsi a ten będąc dobrym kolegą mimo, że jest popularniejszy nie rozwija swego kanału + dziewczyna która jest lustrzanym odbiciem poprzedniej xD
    4) Został wyrzucony z liceum bo grał w gry i wagarował, nie ma matury bo nawet z wieczorówki go wywalili xd

Nie jestem przekonany czy ktoś kto zerwał z rodziną, zostawiła go kobieta i ma widzenia z córką przez to, że nie umiał pogodzić grania z życie, jest wyznacznikiem dla kogokolwiek. Przeraża mnie, że tacy ludzie wystepują w roli mentora, a dzieciaki siedzą i mówią (dobrze mówisz, to nasze życie, mnie matka też nie pozwala grać do 4 w nocy.. jeb... ją) - do tego mówi, że trzeba rozwijać swoją pasje (w domyśle grindowanie WOWA)

Nie jestem przeciwnikeim gier, do dzisiaj gram ale robienie z tego "pasji" na siłe wciskanie, że to cię czegoś uczy kończy się tak jak u ludzi z moją przeszłością. Do 26 roku życia wstydziłem się zgadać do dziewczyny bo wolałem levelować. 15 lat zajeło mi by stać się po epizodzie uzależnienia człowiekiem.

+: P........a, szogu3 +135 innych
    •  

@MistrzGrywWOW gry to nie jest pasja. Nazywają to tak ludzie, ktorzy nie potrafia nic innego w zyciu robic, bo sa debilami i nieukami.
      Rozumiem grindowanie bo sie gra podoba, chce sie byc lepszym. Ale nazywanie tego pasją? XD

•  

gry to nie jest pasja. Nazywają to tak ludzie, ktorzy nie potrafia nic innego w zyciu robic, bo sa debilami i nieukami

@Arveit: czy ja wiem, mam spoko pracę, spoko znajomych etc ale granie zawsze sprawiało mi przyjemność nie wiem co kryje definicja pasji w twoim mniemaniu ale uważam że gry jako hobby to całkiem normalna sprawa¯\_(ツ)_/¯

•  

@Arveit: chyba musisz zgłosić nową definicję słowa "pasja" xD

•  

A ja sram na to jak żyją inni i nie patrzę na ich postępowanie. Ich życie - ich bajka. Nie mam zamiaru wpieprzać się z butami i popierać jednej bądź drugiej strony. Chcesz być uzależniony od czegoś? Twoja brocha, nie moja.

•  

@nairoht: wpis dotyczy hardcore gaminigu, ja zaznaczyłem że tez gram. Chodzi mi o aspekt gdy mówi to Influencer z widownią 13-15 lat (grajcie możecie być jak ja..) a tak naprawdę chodzi o zasięgi nic więcej bo rynek się kurczy. Chodzi też o to, że człowiek którego przeszłość mówi o tym, że przez gry stracił wiele a mówi, że to jest okej jest hipokrytą (no chyba, że typ wypiera takie rzeczy to inna sprawa dla Reportera xD)

•  

@MistrzGrywWOW: wiesz co po tym ze chciało ci się tego wyszukiwać, to myślę ze twoim problemem nie są gry, ale ty sam xD

•  

@Naqviator: Chodziło bardziej o to, że film pokazał mi syn (12 lat) który jak to w tym wieku ma problem z tym by nie grać non stop. Z żoną z tym walczymy. Syn pokazuje Ci film, że on też osiągnie sukces jak ten Pan to Cię łapie wkurw..

•  

@MistrzGrywWOW: Ja wiem czego dotyczy twój wpis i nie do wpisu się odniosłem, a do tego że mirek twierdzi że gry nie mogą być pasją w normalnym znaczeniu tego słowa, hobby to po prostu hobby a uzależnienie to inna bajka, a na temat nexuro nie wypowiadam się bo moje zdanie jest nie zbyt pochlebne o jego osobie ;)

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@MistrzGrywWOW O kurde tego się nie spodziewałem przed południem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@MistrzGrywWOW: czekaj kurwa co? do 26 roku życia bałeś się zagadać i zajęło ci 15 lat wyjście na ludzi? xDDDDDDD czyli teraz masz 41 lat a jak zaczynałeś to był rok 1997? xDDDD w czym ekspiłeś w warcrafcie 1. Swoją drogą dobry pomysł zakładasz zielonkowe konto wypisujesz coś na swojego wroga na YT a debile z mirko to wyplusują. Pewnie byłeś jego przydupasem i cię typ wyjebał ze swojej gildi czy czegoś bo skąd inaczej zdobyłbyś taki riserz.

DEBILE NIE PLUSUJCIE TEGO

•  

Chodziło bardziej o to, że film pokazał mi syn (12 lat) który jak to w tym wieku ma problem z tym by nie grać non stop. Z żoną z tym walczymy. Syn pokazuje Ci film, że on też osiągnie sukces jak ten Pan to Cię łapie wkurw..
      @MistrzGrywWOW: Śmierdzisz. Strasznie śmierdzisz. A śmierdzisz tym, że podświadomie reklamujesz typa, którego nienawidzisz, tak jak i zarażasz ludzi swą nieudolnością. Ledwo co założyłeś konto (54 minuty), a już wjeżdżasz kolesiowi z jutuba, bo nie potrafisz zapanować nad wolnym czasem swojego gówniarza, więc musisz "walczyć" o to z żoną, by mu jakoś inaczej czas zorganizować.

pokaż spoiler Halo? Rozum i godność człowieka? Wy kurwy jebane.

•  

@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Mam lat 36 Mając 26 lat poznałem dziewczyne (15 zajeło mi wyjście z gamingu) źle to sprecyzowałem. W Wowa grałem od Vani aż do Cata. Grałem w całą masę gier. Diablo było moją pierwszą grą w którą wpadłem później Starcraft, Fallout, Comandosi. Nie jestem żadnym przydupasem. Do tego materiału nie znałem typa. Jednak postanowiłem to nagłośnić bardziej przez swojego syna niż przez to jakim Dzbanem jest autor.

•  

@MistrzGrywWOW Niedźwiedź weź wracaj ruchać widzów na patrona

•  

@MistrzGrywWOW: ale masz 36 lat a syn 12 czyli urodził się jak miałeś 24 lata czyli 2 lata zanim w ogóle przełamałeś się żeby gadać z dziewczynami xD

beta bankomat?

•  

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: To jest historia dość prywatna (miałem 26 lat gdy poznałem moją obecną żonę) ale mam historię podobną do Nexosa mówiąc w skrócie jeżeli chodzi o dzieci.

•  

@Arveit: może być pasją ale w innym sensie
      Nie w sensie grindu ale weź takie e sporty np
      Dota, CS Quake tf2 możesz się pasjonować np nowymi strategiami, polepszaniem swojego aimu, polepszaniem swojego team worku
      W tym sensie wydaje mi się że może być pasją

pokaż spoiler Uprzedzając pytania, mam też inne pasje jak muzyka itp

•  
      d.............n

+3

@MistrzGrywWOW: nexos jest po prostu ignorantem bez szkoły, ewentualnie po prostu pierdoli to co wyczytał na reddicie w randomowym komentarzu i próbuje to gówienko w papierku przedstawić polskim widzom. Już nie mówiąc o tym, że jego kanał ewidentnie nie powstał z pasji do gry, tylko z chęci napierdalania lajków i kasy na gimbusach. Gościu kopiując na chama content innych youtuberów i użytkowników reddita bardzo często się przy tym myli. Nie mówiąc już o łamanym angielskim jakim się posługuje. Ogólnie kupa żenady i pieprzenia głupot.

•  

@Dej_mi: ja rozumiem o co chodzi, dlatego wyraźnie zaznaczyłem, że gry mogą się komuś podobać (ba, sam gram i to o wiele więcej niż bym chciał), ale niekoniecznie można to nazwać pasją.
      I chodzi mi o to, że nazywanie tego pasją, to w większości wymówka

+: Dej_mi
    •  

@MistrzGrywWOW Skąd masz te informacje o Nexosie? Zapodaj link, chętnie przeczytam.

•  

@Mo_xito: to o dziecku to prawda, bo się inni z jutuba wygadali albo może i sam mówił, reszta nie wiem, jeśli ci to coś daje

•  

@TenAnonToKlopoty o tym to mówiła nawet jego ex, google M4sha/Masha

•  

@MistrzGrywWOW ustalasz gowniak owi 2h dziennie na granie i tyle, jaki problem?

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

W szoku również nad komentarzami ludzi

@MistrzGrywWOW: Za bardzo przejmujesz się tym co ludzie w sieci piszą.

•  

@MistrzGrywWOW a jak poznałeś żonę jako typowy piwniczak?

•  

@MistrzGrywWOW: znam matke tego dzieciaka XD

•  

@MistrzGrywWOW: piszesz o skrajnościach i wrzucasz do jednego worka każdego kto gra w gry. Pewnie uważasz, że każdy kto wieczorem otworzy wino z żoną albo wyjdzie w piątek na miasto to alkoholik ᕦ(òóˇ)ᕤ
      W życiu jest tak, że we wszystkim trzeba mieć umiar. Nawet witamina c w dużych ilościach szkodzi.

+: Rski, Naiken
    •  

Jezus tez mial pasje I co?

•  

@MistrzGrywWOW: hardcore gaming i wpadka z dzieckiem w wieku 18 lat XDDD przecież to się wyklucza xd

•  

@MistrzGrywWOW: zbieranie znaczków tez niczego nie rozwija a już jest pasją. więc nie defniiuj tu czegoś na nowo. równie dobrze w takie gówno mozna wpaść biegajac. pasja po proistu nie moze odebrac ci zycia xdd

•  

Skąd kurwa masz tyle info o nim ? Pół życia prywatnego widzę opisales. Nexosa czasami oglądam i nie mam do niego nic. Kontent i tak lepszy od 80% polskiej tuby mimo że w większości jego kanał to wow. Wydaje się być normalny, ktoś powie że przegryw bo gra w gry kuurla, ale lepsze takie zarabianie pieniędzy niż bycie ruchanym jak połowa tego społeczeństwa. W tym roku odwiedził sobie LA (marzenie milionów polakuf, którzy za chuja tam nie pojadą), ewidentnie widać że ma co raz większe korzyści se swojego kanału itp. Córkę ma i widać, że potrafi się nią zaopiekować. Do reszty życia prywatnego nie wnikam bo to nie moja sprawa. Hardcore gaming faktycznie jest zły i mała szansa na to że da ci to jakieś korzyści. Ale chyba każdy kto ma 18 lat powinien o tym wiedzieć

•  

Gry to przekleństwo. Rozumiem dla rozrywki zagrać 3h tygodniowo ale to do niczego nie prowadzi. Wylaczasz grę i jesteś w dupie z życiem tak jak byłeś. Taki trochę alkoholizm. Jest fajnie gdy masz fazę, grasz ale w tym czasie życie toczy się dalej a ty się cofasz. Można w tym czasie zrobić wiele pożytecznych rzeczy, sport, relacje ze znajomymi, własny biznes który da ci hajs i komfortowe życie, podróże. Gry to nałóg i powinno się go unikać. Tak samo działa facebook i niestety wykop. Spędzam całe dnie scrollujac obie appki i tylko potem jest afera. Właśnie odinstalowuje je obie z telefonu. Może na kompie coś przejrzę czasami. W gry online w ogóle nie wchodziłem bo to jest zbyt zajebiste i można łatwo wpaść. Decyzję o nie wchodzenie w online podjąłem po tym jak się jakiś gowniarz przekrecil grając w wow, nawet był w grze dla niego pogrzeb. Nie znajdę tu zrozumienia bo i trudno uzyskać rozsądny głos u wspoluzaleznionych

•  

@MistrzGrywWOW: Nie przepadam za Nexosem i jego copy-paste contentem, ale jak juz napierdalasz na kogoś to pisz prawdę a nie wymyślaj bzdury na potrzeby swoich wypocin.

1) 18 lat wpadł i urodziło mu się dziecko, dziewczyna przez to, że jest hardcore gamerem go zostawiła i się wyprowadziła - do dzisiaj płaci alimenty xd

Dziewczyna go zdradziła i to on ją zostawił, a nie ona jego bo za dużo grał xD (btw, Masha, czyli jego była, też jest "hardocorym gamerem", więc argument podwójnie z dupy nieprawidłowy)

2) Skonflikotwany z rodziną - ojciec w więzieniu, matka tonie w długach.

Skąd masz to info? Zakładam, że tak jak poprzednie, z dupy, ale to zweryfikować da się tylko u omawianej osoby, więc bez szans (aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby osoba, której rodzina ma problemy finansowe kupowała sobie samochód + mieszkała sama w mieszkaniu).

3) Gość tworzy specyficzny ekosystem gdzie ma dwójkę przydupasów - jeden Slayprox (fajny kanał ale nie rozwinie nigdy kariery bo ten pierwszy go tłamsi a ten będąc dobrym kolegą mimo, że jest popularniejszy nie rozwija swego kanału + dziewczyna która jest lustrzanym odbiciem poprzedniej xD

Slayprox z tego co kojarze jakoś szczególnie mocno swojej kariery w internetach nie wiąże, jest chyba najbliższym przyjacielem Nexosa, a ta dziewczyna to też streamerka, z tego co kojarze to aktualnie spotyka się z Nexosem.

4) Został wyrzucony z liceum bo grał w gry i wagarował, nie ma matury bo nawet z wieczorówki go wywalili xd

Tak samo, do zweryfikowania tylko u źródła.

Nexos mentorem dla kogokolwiek? Chyba tylko dla takiej pierdoły życiowej jak Ty, która nie potrafiła sobie poradzić z "uzależnieniem od gry" albo po prostu która zwala swoje spierdolenie na gry xDDD Największym dzbanem tutaj jesteś Ty, bo próbujesz wmówić, że skoro Ty sobie nie potrafiłeś poradzić to wszyscy inni też na pewno sobie nie poradzą, i każdy, kogo pasją i hobby są gry komputerowy to od razu przegryw, stuleja i co tam jeszcze sobie dopowiesz xD

@dplus2: Ja pierdole, to może w ogóle zlikwidujmy czas wolny bo przecież jest to czas spędzany bezproduktywnie xD Odpoczynek to nałóg, powinno się go unikać xDDD PRZYJEMNOŚĆ TO NAŁÓG, POWINNO SIĘ JEJ UNIKAĆ. Kurwa, wy to powinniście żyć w jebanej komunie, gdzie wszystko za was pomyśleliby inni ludzie i zaplanowali wam czas w 110%, wtedy nie mielibyście czasu pisać takich bzdur. Nie znajdziesz tu zrozumienia bo pierdolisz brednie.

•  

@MATiASSek:

1) Zweryfikowane u źródła. Gamer nikogo nie zostawił, został zostawiony. Wypowedź o rozstaniu pada w kilku filmach. Do zdrady nigdy nie doszło taką wersję lansuję Nexos przed sądem - broniąc się przed alimentami. Klauzula sprawy jak i wyrok są do zaciągnięcia z Lexa sąd rejonowy w Olsztynie - wyrok sądu. Risercz nie boli
      2) Dotarłem do Brata Nexosa który go jawnie nienawidzi więc to prawda, że mógł kłamać ale udostępniłem tylko to co powidział o rodzicach a nie o samym bracie by nie narażać się o pomówienie i ewentualny proces.

Nie rozumiem bólu dupy Twojego bo mówimy o hardcore gamingu i widocznei masz jakiś problem. Nie mówimy o Casualach

•  

@MistrzGrywWOW: typ został wybity przez ekipe ja rocka...o ile mozna to tak w ogole nazwac bo tyle ile on miał promocji na kanale maciaszka albo dzieki maciaszkowi to głowa mała, a i tak nedzne 100 tysiecy subów w tyle lat.
      kiedys troche zerkałem na instagrama i dziwiłem sie..szczypiorek 18 lat ze ''starą baba'' całą w tatuazach. nie wiem ile ona lat starsza była bo to w sumei fajna samica ale przy niej wygladał jak dziecko, i do dziś w sumie tak wyglada w tych kudłach

•  

2) Dotarłem do Brata Nexosa który go jawnie nienawidzi więc to prawda, że mógł kłamać ale udostępniłem tylko to co powidział o rodzicach a nie o samym bracie by nie narażać się o pomówienie i ewentualny proces.

@MistrzGrywWOW: Ale ta wersja nadal się nie trzyma kupy, skąd ma więc hajsy bo raczej kanał z 100k widzów i partnerstwo od Nvidia nie daje ogromnych kokosów.

•  

@Zuben: teraz chyba u rodzicow siedzi na melinie, takze wynajem mieszkania z ta swoja mu odchodzi. zreszta, reklamy, suby na twitchu, reflinki,materialy sponsorowane, donejty, kiedys pewnie lepsze czasy byly bo twitch prime etc.

•  

1) Zweryfikowane u źródła. Gamer nikogo nie zostawił, został zostawiony. Wypowedź o rozstaniu pada w kilku filmach. Do zdrady nigdy nie doszło taką wersję lansuję Nexos przed sądem - broniąc się przed alimentami. Klauzula sprawy jak i wyrok są do zaciągnięcia z Lexa sąd rejonowy w Olsztynie - wyrok sądu. Risercz nie boli

@MistrzGrywWOW: moge prosić o link/treść postanowienia bez danych osobowych?

aha, no ja ogólnie przed chwilą gadałem z jego wujkiem i mUwi, rze to nieprawda

Nie rozumiem bólu dupy Twojego bo mówimy o hardcore gamingu i widocznei masz jakiś problem. Nie mówimy o Casualach

Ja mam problem z tym, że próbujesz na siłe wpierdolić innym swoją wizje świata, bo kiedyś byłeś pierdołą i przez swoje nieogarnięcie życiowe miałeś problem z graniem. Jak Ty w ogóle zdefiniujesz hardcore gaming? To jest wtedy, jak zarabiasz na graniu czy wtedy, jak siedzisz 12h dziennie? xD Tak samo nie rozumiem Twojego bólu dupy o jakieś mentorowanie albo namawianie przez Nexosa do prowadzenia takiego trybu życia, podaj przykład gdzie on takie coś mówi?

Dlaczego w ogóle stwierdzasz, że dla innej osoby coś może być pasją czy nie?

Byłem Mirkiem jeszcze dwa lata temu ale później - życie, żona. Na wstępię, chce zaznaczyć, że byłem osobą która była uzależniona od gier. Uzależniona bardzo mocno, zatraciłem życie prywatne bo wolałem expić, wbijać, rajdować itd. Wyszedłem z tego dzięki pomocy rodziny i temu, że po 6 latach zrozumiałem, że jest coś takiego jak życie prywatne, że liczy się coś więcej. Moja historia jest jednak nie ważna, ważne jest to, że od pewnego czasu jutuberzy, influencerzy chwytają się by promować produkty naprawdę nieuczciwej karty. Wmawiają dzieciakom, że hardcore gaming to może być pasja, że to jest super a by być lepszym oglądajcie moje filmiki (SIC!)

Powiedz mi szczerze, ile osób/dzieciaków znasz, które naprawdę mają problem z grami? Których życie nie wygląda normalnie, bo gry? Wiesz co mi sie wydaje? Ty po prostu nie potrafisz kontrolować siebie i nieważne, czy chodzi o Wowa i gry ogólnie, czy o mirko/fb inne "uprzyjemniacze czasu", Ty zawsze będziesz miał z czymś problem, bo jesteś zwykłą pierdołą która nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy. Nie zwalaj swojego spierdolenia na gierki/apki/wszystkoinnetylkonieja. Jakiś czas temu był tu dokładnie taki sam koleś, który nie potrafił w ogóle zarządzać swoim czasem. To Ty? xD

@tenportaltodno: 99% contentu jego kanału to WoW, jak myślisz, jak wielu fanów WoW'a jest w Polsce? Nie wydaje mi się, żeby to było dużo więcej niż 100k.

•  

@MATiASSek: Sugerowanie, że całe community WoW'a w Polsce subuje to nieudolne kopiowanie reddita, jest troche nie na miejscu. Jego twórczość w tym zakresie, można porównać do wysrywów zagranicznych REACTION CHANNELS aka darmowy content owijany w opinie osoby, która zazwyczaj nie ma pojęcia o czym mówi.

Gram w WoW'a od 10 lat, nigdy nie spotkałem się z osobą, która przyznała się do oglądania, tudzież subowania jego kanału. Jestem przekonany, że całą jego widownie stanowią dzieciaki albo osoby, które oglądają jego content aby się po prostu zażenować. Osobiście natomiast uważam, że 'risercz' OPa oraz stalkowanie jego osoby (spoko się czytało, przyznaję), są jeszcze bardziej żałosne niż to co prezentuje nexos. Co do negatywnego wpływu youtuba na dzieciaczki (XD), nie jest to absolutnie jedyny przypadek spierdolenia oraz propagowania takiego stylu życia, atrakcyjnego dla bardzo młodych ludzi.

•  

@MistrzGrywWOW: > Przeraża mnie

@MistrzGrywWOW: mnie przeraża, że ktoś ma tyle czasu coby się wpierdalać w cudze życie i tworzyć jakąś wizytówkę drugiej osobien na podstawie własnych wnioskow tzn informacji z dupy wyssanych

•  

@MistrzGrywWOW: szczerze to o ile nie wstawisz (a nie wstawisz) jakichś linków na poparcie swoich tez, to wszystko co tutaj napisałeś (o "sobie" też) można o kant dupy potłuc

•  

@BestWorld: Zajebiste porównanie gościa, który pierdoli sobie coś o WoWie (kopiując czy nie, nieważne w tej sprawie) do jakiś rakowych reaction channels jest fchuj zajebiście poprawne xD Also, coś słabo wygląda to Twoje granie od 10 lat, ja znam sporo dorosłych ludzi, którzy oglądają bexosa/subują go, bo po prostu nie ma innych alternatywnych, polskich kanałów o wowie (ok, są, ale nie są tak rozpoznawalne - polecam mojego gildiowicza GamingowyKocus na yt). Czy to dobrze czy nie, mam to w dupie, niech każdy robi co chce.

Z mojej strony to koniec, bo wyjde na wielkiego obrońce omawianego typka, a mnie tylko boli pierdolenie ludzi, którym wydaje się, że wiedzą wszystko i ich wizja jest jedyną prawdziwą wizją.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chyba nie zasnę. Jaką trzeba być amebą umyslową żeby być dymany w dupę od 89 roku i dalej glosowac na tych samych ludzi. POPiS znowu górą bo ciemnogród ma klapki na oczach jak koń. Około 36 procent Polaków poszło na wybory (nawet nie połowa Polaków) mogę się założyć że 3/4 z nich to starzy ludzie którzy informacje czerpią albo z TVP albo z TVN. Czas chyba stąd wyjeżdżać bo ja na ich emerytury robić nie będę. KURWA MAĆ!!!! #wybory pokaż całość

odpowiedzi (31)

No cóż, wygląda na to że skończył się projekt Koalicji Europejskiej, Kukiza i Konfederacji a został nam jeden hegemon na miarę węgierskiego Fideszu, który będzie nas ruchał w dupę tak jak nikt nas jeszcze nie wyruchał.

Teraz rozzuchwaleni przekupywaniem wyborców dokręcą jeszcze bardziej śrubę i ustawią kurs na Grecję. Nie wierzę w to co się dzieję.

#wybory #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #gorzkiezale pokaż całość

GFY

odpowiedzi (40)

Tymczasem tak wygląda rozkład głosów w Czechach w #wybory i nie myślenie w kategoriach "zagłosuję za albo przeciwko tym jednym, bo inaczej mój głos się zmarnuje"

odpowiedzi (38)