Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, mieliście kiedys buty marki Baldinini? Ceny maja chore, ale udalo mi sie wyrwac za 700zł klasyczne czarne monki (z niby 2600zł - faktycznie gdzie nie spojrzec to ich skorzane buty kosztuja 2000zł i wiecej). Wiecie moze jak z jakoscia ich butów? Cena nie zawsze potwierdza jakosc produktow. Najwyzej sie odesle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska #buty
Pobierz
źródło: comment_CDUgX4Ch4QhOBFCeLtfila4pt05faZ7k.jpg
  • 5
@goferek: i jeżeli nie są to fejki to wtedy są to dobrze wydane pieniądze. np moje air more uptempo, klasyki z lat 90 które są tak brzydkie, że musiałem je mieć. Czarne porządne klasyczne, skórzane pantofelki spokojnie kupisz za 400 zl i mniej. No chyba, że koledzy na zlocie rolls roysa mieliby się skumać, że tylko udajesz takiego jak Oni. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@goferek: Nigdy nie kupilbym butów czy ciuchiów z Chin. Wolałbym kupic jakiegos nołnejma niż #!$%@?, zeby tylko znaczek bylo widac.
@wtnw: Niektorzy maja fetysz na punkcie butów. Sam kupuje buty dosc rzadko ale staram sie wybierac je tak, zeby posluzyly kilka lat. Jakbym był bogaty to kupowalbym buty za 2k+ i moglbym tylko na nie patrzec (ʘʘ).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wtnw: A jeszcze odnosnie klasycznych butów za 300-400zł. Wiem, ze idzie znalezc nawet ładne buty w tej cenie, ale w 90% zawsze cos mi w nich nie bedzie pasowac. Albo jakies badziewne przeszycia, podeszwa cieniutka jak plaster sera czy zbyt wyostrzony przód lub podniesiony do góry, a ja po prostu lubie chodzic w tym co mi sie podoba. Drugiej strony mam tez brogsy za 140zl przecenione z 300zł. Nie sa moze