Wpis z mikrobloga

#gearbest
W skrócie, kupilem przedmiot, ktory w momencie zamawiania miał date wysyłki na 26-28 listopad. Kupiłem go 24 listopada, do teraz nie został wysłany a data zmieniła się na 5 grudnia. Od supportu otrzymałem informacje ze nie mają tego przedmiotu i MOŻE za 10 dni roboczych będa mieli. Rozumiem, że tą date to sobie podają tak dla hecy?
  • 15
@ZalozKontoNaWykopEl: Zamówiłem Xiaomi MI Box S w dniu 11.11. Tamtego dnia wysyłka była przewidziana na 14-17.11. Do teraz go nie wysłali, a data domniemanej wysyłki zmienia się z dnia na dzień. 5 dni temu był to początek grudnia, wczoraj 26-29.11, a dzisiaj zmienili na 11-14.12. Także tu może pomóc tylko szklana kula.
@ZalozKontoNaWykopEl: Ja to już nawet nie mam zamiaru z nimi rozmawiać, bo znając moje szczęście to dadzą mi jakiś kupon na 10$ w ramach przeprosin i tego samego dnia jeszcze wyślą. Mi tam się nie spieszy, byleby dotarł jeszcze w tym roku.
@ZalozKontoNaWykopEl: rok temu 2 tygodnie po 11.11 zaczęły pojawiać się pytania dlaczego jeszcze nie dotarło. I trwały do lutego.
W tym roku 2 tygodnie po 11.11 pojawiają się pytania dlaczego jeszcze nie wysłali? !
Jak gb wyśle towar w połowie grudnia to pytania o dostawę będą trwały do... marca?
Nie zapominajmy o mirkach, którzy czytając te wpisy #!$%@?ą się i zaczną trollować podobnymi pytaniami. ( ͡ ͜ʖ ͡
@ZalozKontoNaWykopEl: ja zamówiłem 11.11 15 przesyłek tylko z dostawą 12-15 dni i połowa przyszła mi w tydzień, reszta albo jest już w Holandii, albo zaraz będzie. Bardziej mnie #!$%@? zamówienie w poprzedni piątek na gearbest, magazyn we francji. Miało dojść 3-7 dni a jeszcze nie wysłali. No niestety dostaną jedną gwiazdkę za karę XD może się kiedyś nauczą pisać prawdziwy czas.
Bo przykładowo na ali jest info typu "zamów teraz a