Wpis z mikrobloga

@troglodyta_erudyta: Yhym czyli Twoim zdaniem źródło z internetu nie jest wiarygodne, to co Twoim zdaniem jest? Twój kolega Ukrainiec? Dasz jakieś argumenty czy będziesz pisać jakieś brednie z których nic nie wynika? Poszukaj sobie: urzędy miasta z Banderowskimi flagami, embargo na polskie mięso, ustawy wielbiące Bandere, tirowcy pracujący w Polsce z flagami UPA, popiersie baderowskiego zbrodniarza w polskiej szkole w Lwowie, na yt pod filmami o UPA często można znaleźć Ukrainców,
@krystian-golonka W sumie nie wiem po co to piszę, bo i tak wiesz lepiej.

Na przestrzeni ponad 10 lat byłem kilkukrotnie na Ukrainie, łącznie spędziłem tam kilka miesięcy, zawodowo zajmowałem się też tematyką ukraińską, więc "argumenty" typu komentarze na yt czy "znajomy historyk był we Lwowie" naprawdę ciężko mi komentować.

na yt pod filmami o UPA często można znaleźć Ukrainców, którzy się wykłócają (życzą m.in śmierci lachą i tego, że powinniśmy im
@troglodyta_erudyta: Eh naprawdę żal mi Ciebie z powodu tego jak bardzo masz wyprany mózg, albo sam pewnie jesteś Ukraincem. W sumie ja też nie wiem po co to pisze, bo Ty i tak wiesz lepiej i uważasz się za alfe i omege.

Na przestrzeni ponad 10 lat byłem kilkukrotnie na Ukrainie, łącznie spędziłem tam kilka miesięcy, zawodowo zajmowałem się też tematyką ukraińską, więc "argumenty" typu komentarze na yt czy "znajomy historyk