Wpis z mikrobloga

Godzina 12 w południe, w ramach SKNu byłem dzisiaj na całonocnym dyżurze, wracam wyrąbany z papci jak 150, w końcu złapałem wspaniały tramwaj nr 4, kierunek Oporów, upolowałem miejsce siedzące w prawie pustym tramwaju i jadę. Tym tym, Galeria Dominikańska. Jak to zawsze na Dominikańskiej, wsiada tabun ludzi, brak seniorów i kobiet w ciąży, można siedzieć dalej. Wcale #!$%@? nie można xD Do akcji wkracza Madka Polka z guwniakiem na oko lvl 7. Staje mniej więcej 2 metry koło mnie i rzucając w kierunku moim i jeszcze paru osób siedzących:

-USTĄPI KTOŚ MOŻE MIEJSCA, JESTEM Z DZIECKIEM (pełen pretensji głos, guwniak rąbie chipsy, ja myślę sobie: nie i #!$%@?, nogi mi odpadają, nie mam ochoty jeszcze 20 minut jechać rzucany jak wiadomo co w betoniarce)
cisza w tramwaju
-MOŻE PANI WSTAĆ? TU JEST NAKLEJKA, ŻE MIEJSCE DLA KOBIET W CIĄŻY - adresowane do dziewczyny za mną, która wygląda jak zdjęta z krzyża, ewidentnie jest coś z nią źle
-Źle się czuję, mam chyba prawo siedzieć? - odpowiada młoda dziewczyna, ale przymierza się do wstania
-PROSZĘ SIĘ NIE WYGŁUPIAĆ I NIE UDAWAĆ, DZIECKO MUSI USIĄŚĆ, INFORMACJA NA SZYBIE JASNO INFORMUJE
to już było za wiele XD
-A Pani w ciąży? Bo chyba parę latek po ( ͡° ͜ʖ ͡°) - odrzekłem, ustąpiłem madce miejsca, wyskoczyłem na Świdnickiej i poczekałem na inny tramwaj.

Sam nie wiem co o tym sądzić, ale imho nie sądzę, żeby rozpuszczony 7 latek miał największy priorytet w tramwaju XD

pic powiązany

#wroclaw ##!$%@? #madki #heheszki #komunikacjamiejska #rozowepaski #logikarozowychpaskow
ulof_melberj - Godzina 12 w południe, w ramach SKNu byłem dzisiaj na całonocnym dyżur...

źródło: comment_WgalNfDryy6IrwtVcbOJ4d95EjO6x1wz.jpg

Pobierz
  • 11
@ulof_melberj: kiedyś jak byłam jeszcze biedna i jeździłam zbiorkomem miałam podoba sytuację. Jakaś Grażyna kazała wstawać ludziom i usadzala stare baby. Jak doszła do mnie to powiedziałam, że źle się czuję (zgodnie z prawdą) i zapytałam babci czy chce usiąść. Babcia powiedziała, że nie chce bo i tak na następnym wysiada
-A Pani w ciąży? Bo chyba parę latek po ( ͡° ͜ʖ ͡°) - odrzekłem, ustąpiłem madce miejsca, wyskoczyłem na Świdnickiej i poczekałem na inny tramwaj.


@ulof_melberj: jak można być takim podczłowiekiem?

wiesz co, nie chciało mi się po prostu z nią publicznie kłócić i dyskutować, gdybym był bardziej wyspany i wypoczęty to na pewno trochę bym ją jeszcze pogrillował


dlatego grzecznie ustąpiłęś i wyszedłeś? lul.