Wpis z mikrobloga

#playstation #staregry #kiciochpyta
Sorry że wołam tyle ludzi to jest raz.
Dwa, mam kopie moich starych gier (( ͡° ͜ʖ ͡°)) na psx zgrane na kompa w formatach .bin. tyle że w folderze z grą tych plików .bin jest czasami i 24. Jak nagrałem ImgBurn'em np GTA 2 albo Crasha który ma jeden plik .bin to śmiga na konsoli, ale jak nagrałem 3D Lemmings który tych plików ma ileś tam (pierwszy plik jest duży ok 180 Mb a pozostałe mają po 15 - 20 Mb) to się ładuje, są filmiki, wchodzi do menu i potem już się dalej nie ładuje. Naczytałem się googla o scalaniu plików i rozpakowywaniu archiwów i w zasadzie dalej nie wiem nic. Płyty mam Verbatim, nagrywam 8x, pojedyńcze pliki czy to .bin czy .cue nagrywają obrazy dobrze, podzielone nie.
HELP

Pobierz Surfer328 - #playstation #staregry #kiciochpyta
Sorry że wołam tyle ludzi to jest ra...
źródło: comment_NLkFThgc0O67gbYktaOTjk5wNF0DC4Sm.jpg
  • 8
@goomba-pl: Jestem takim piratem Panie Goomba że z Nintendo mam wyłącznie same orygniały z ostatnich 30 lat. I nie wcinaj się do dyskusji o Sony żeby nabijać wpisy na zweryfikowanym profilu bo Ci za to płacą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Surfer328: jakich formatów są te pliki w 3d lemmings? Jeśli nie uda Ci się tego ogarnąć, to spróbuj po prostu ściągnąć ją z internetu, sprawdzając różne wersje regionalne
@ZdarzaSie tak jak pisałem, jeden duży plik bin i ponad dwadzieścia plików bin małych do tego i nie mam tego pliku cue który to podobno skleja w programie do nagrywania i nie wiem jak go stworzyć