Wpis z mikrobloga

Robię pierwszy raz w życiu #pokazmorde ale chwila jest historyczna. Wczoraj oficjalnie dołączyłem do australijskiej części wypokowiczów, cześć wszystkim spod tagu #australia
Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować oraz polecić innym Mireczka @aloalo83 który przyjechał po mnie na lotnisko i zawiózł do domu, po drodze pokazując jak wyglada miasto. Dziękuje jeszcze raz, właśnie o taki wykop nic nie robiłem!

Pozdrowienia ze słonecznej Australii. Zdjęcie zrobione dzisiaj, w Sydney, przy domu w którym mieszkam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
KonfesjonalToTakieDziwneSlowo - Robię pierwszy raz w życiu #pokazmorde ale chwila jes...

źródło: comment_HfPibDIuSVcVJY9K5E05H9z8FWeQkArX.jpg

Pobierz
  • 78
@Student_AWAS ja mieszkam w Pekinie więc to są inne koszty niż z Polski, znalazłem w dwie strony za 1316 zł, do Sydney najtańsza oferta zaczynała się za od 2400 a jednak tysiąc zeta robi mi różnice bo sobie za tego tysiąka jak król spędzę te kilka dni na miejscu. Akurat lot to wiadomo, że jest wydatek rzędu tysięcy złotych ale najbardziej się cieszę z noclegu bo dorwałem fajny hostel ze śniadaniem w
@Zarys
@Student_AWAS generalnie z Polski to ceny koło 5 patyków stoją ale warto polować na różnych zagranicznych przewoźników i loty łączone, moim rodzicom sie tak udało dorwać kiedyś Australie z trzema przesiadkami poniżej 2k pln tylko głowy nie dam czy to było w jedna stronę czy od razu w obie, musiałbym dopytać