Wpis z mikrobloga

Activision #blizzard na giełdzie ładnie zaczyna w górę lecieć, obstawiam na wiosnę przyszłego roku co najmniej podwojenie ceny akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) I cyk leci 1100 zł na 5 akcji więcej póki cena jeszcze zaporowa nie jest.

Nigdy wcześniej giełdą tak się nie interesowałem, ale fajnie jest mieć dodatkowe ~100 zł dziennie za darmo ze zysku na wymianie waluty oraz głównie z akcji.

#gielda
  • 14
@Bummerang: A czemu miało by rosnąć, te raporty finansowe są co kwartał tak? No to blizzard niczego nie wypuszcza w aktualnych i przyszłym kwartale, najbliższe duże premiery kilku tytułów to dopiero lato. Z drugiej strony masz przecieki o buntach pracowników itp. więc ryzykujesz raczej sporo bo w każdej chwili może wyjść jakaś analiza która pokaże blizzard w negatywnym świetle a wtedy będzie spadek do poziomu poniżej ~50$.
@Waldemar_Morawiec: Mam portfel, zyskuję na wahaniu ceny obcej waluty i wzroście ceny akcji. Łączna kwota w moim portfelu inwestycyjnym jest większa niż kwota wpłacona. Mam wykres ile dziennie mi przybywa pieniędzy i jestem obecnie w przedziale 60-100 zł. Niby mogę tyle samo, a nawet więcej w dzień stracić, ale jak na razie mam same zyski bez strat.
@uzamkniete: Jest spora szansa, że na wiosnę ogłoszą projekt związany z Diablo inny niż Immortal na komórki. Sam fakt wejścia na rynek azjatycki jest warty zamrożenia funduszy dopóki akcje są tak tanie jak już dawno nie były.
@Bummerang: Ale interesujesz się jak wygląda sytuacja danej firmy? Ostatnio wyciekły ciekawe informacje na temat wypłat dla pracowników, anulowanych projektów itp.. Przecież teraz w każdym dniu może być udostępniona jakaś analiza dot. blizzarda, a tam raczej na pewno będzie ona negatywna a wtedy stracisz sporo kasy. Blizzard ma obecne zbyt duża wartość na rynku ze względu na przeszłość (nowatorska firma itp.), aktualnie to przeciętne firma bez większych perspektyw na wzrost (0
Activision #blizzard na giełdzie ładnie zaczyna w górę lecieć, obstawiam na wiosnę przyszłego roku co najmniej podwojenie ceny akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°


@Bummerang: Mało prawdopodobne dodruk dolara zakończony maxima giełda ma już za sobą potencjału do tak dużego wzrostu nie ma.

Ostatnio wyciekły ciekawe informacje na temat wypłat


@fenixs: w lipcu bodajże i był fejk newsem pół prawdą.

. Blizzard ma obecne zbyt duża wartość na
@Zuben oficjalnie nie istnieje, ale nie ma takiej możliwości, żeby go nie zrobili. D3 uznali za porażkę, chociaż sprzedało się w 30mln. Wystarczy zapowiedź D4 do wzrostu.