Wpis z mikrobloga

  • 25
No i cyk 11 lat na wykopie nawet nie wiem kiedy ...

Pamiętam podchwyconego z 4chana Pedobeara, przeklejanie ciekawostek z digga, @reddigg - wiecznego króla rankingu, to jak wykop poznawał słowo pergola, skomplikowany system luster, masę coraz głupszych afer, "Są cycki - jest główna", czasy bez mirko, czasy bez tagów, dni minusa, czasy gdy na wykopie różowe paski (pasków też kiedyś nie było) stanowiły poniżej 10% użytkowników, "oplułem monitor", "spadłem z krzesła", "wpisujcie miasta", jestem hardkorem czyli "urwiesz mi od internetu", odszukanie kolesia który się nie mył i tak długo można by wymieniać. Generalnie to nie spodziewałem się że portal do marnowania czasu, zmarnuje mi go aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawie się obserwowało transformację tego serwisu z kopalni ciekawostek w portal nastoletnich głupków i studenciaków jarających się patolami i wiecznie użalającymi się nad sobą. Ten kult nieudacznika przerósł swoim rozmachem moje najśmielsze oczekiwania. Nie żebym tylko narzekał, bo wiele zmieniło się na lepsze, ale jednak treści na głównej są dużo słabsze. Najczęściej zerżnięte z reddita, a pozostałe rzeczy to rasizm, gówniana polityka, nacjonalizm, propaganda PiSu, propaganda neuropy, antyislamskie znaleziska, manipulacje, trochę wiadomości kryminalnych itp.

#glupiewykopowezabawy #wykop
  • 11
studenciaków jarających się patolami i wiecznie użalającymi się nad sobą


@bsl: też to zauważyłem

Ale tak jak pato tagi można dać na czarną, tak ten kult przegrywa i nienawiść do wszystkiego trudno ograniczyć
@bsl mam konto prawie 10 lat (lurkuję od 11) i mam takie same przemyślenia, niestety. Kiedyś na głównej czytałam niemal każdy artykuł bo był ciekawy czy rozwijający. Obecnie korzystam prawie wyłącznie z mirko.
Z plusów: dzięki temu portalowi poznałam wielu świetnych ludzi.