Wpis z mikrobloga

@patrol798: nie wiem jak działa rozpoznawanie na iPhonie, ale otwieram sejf przy pomocy twarzy i nawet ostatnio w mroku mi otworzył (pomieszczenie bez okien). Działa to sprawnie i szybko
@patrol798: nawet ostatnio, bo nie korzystam tej aplikacji codziennie. Akurat miałem taką sytuacje i idealnie odblokowało. Trzymam tam tylko aplikacje/zdjęcia/notatki, których nie chce żeby ktoś znalazł kiedy na przykład dam dzieciom telefon żeby sobie pograły
@magucio: chodzi mi o odblokowanie ekranu w sumie tylko. Używam srajfona i działa bardzo dobrze. Dwa-trzy razy na tydzień nie zadziała i trzeba kod wpisać. Jeśli S9 działa tak samo to wybiorę S9. Dzięki.

P.S. A czemu z tego nie korzystasz na co dzien?
@patrol798: Używam rozpoznawania w s9 i jest zajebiste. Samo w sobie działa średnio na jeża, ale ze skanowaniem tęczówki (inteligentny skan) naprawdę daje rade, i w dzień, i w nocy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrol798: kwestia przyzwyczajenia. Używam od dawien dawna blokady na pin i tak mi już zostało. Łatwiej też odblokować telefon podczas jazdy autem, bo nie muszę przykład do twarzy, tylko na ślepo wpisze pin i asystent googla mi zadzwoni gdzie trzeba
@to_inni: też tak słyszałem. O bezpieczeństwo się tak nie martwię jak o skuteczność tej funkcji. Po prostu w iPhone działa to wyśmienicie i fajnie byłoby gdyby w S9 było podobnie
@patrol798: w sumie nie wiem co mam Ci powiedzieć. Nie jestem Mobzilla albo Klawiter więc test pewnie nie był jakiś super miarodajny, ale powiem krótko. Działa bez problemów :D. Czy to bezpieczne? na to Ci nie odpowiem, bo nie znalazłem chętnego, który przystawi mi telefon jak śpię i też nie próbowałem z przystawieniem telefonu do mojego zdjęcia