Wpis z mikrobloga

Od kiedy używanie mirkolist budzi taki sprzeciw wśród lewej części wykopu?


@DurzyPszypau: jedynie listy aferowej
Ilość wołań do afer przez prawaków - 456
Ilość wołań do afer przez lewaków - 0

Śmieszy mnie ta lista. Zmieńcie jej nazwę na "aferowa prawacka" albo coś bo ludzi w błąd wprowadzacie.
  • Odpowiedz
A kim ty jesteś by komuś pisać co ma robić? Lista jest do afer, juz ci to tłumaczyłem, no chyba ze nie pamietasz.


@DurzyPszypau: A kim Ty jesteś by pisać kim ja jestem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do listy aferowej to wykorzystywana jest przez konserwy do ataków na moderacje gdy coś robi nie po ich myśli. Zresztą cała ta afera jest bzdurna bo tag #
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: a to mea culpa. Nic się tu nie wypowiada, czekam na małą aferę w piątkowy wieczór a tu nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba samemu trzeba coś wywołać. Taka nuda, że aż się żyć odechciewa.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: xD W ogóle z racji iż piątek i przeglądając twój komentarz piłem piwo z znajomymi, nawet nie zwróciłem uwagi że wrzuciłeś screen zgłoszenia. Zwróciłem uwagę na 666 plusów i myślałem, że do tego pijesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby nie było nie mam pretensji do twojego zgłoszenia, jedynie do tego, że moderacja je zaakceptowała.
Choć w sumie z islamem to trochę poleciałeś bo ani przez moment pisząc
  • Odpowiedz
@kulass: Po przeczytaniu Twojego wpisu uznałem go za polityczny i o islamie to tak zgłosiłem. Zresztą połowa mojej działalności na wykopie to zgłaszanie za tagi, szczególnie znalezisk w wykopalisku. Ograniczam tak zasięgi prawackich bzdur. O dziwo z naszej neuropy strony bardzo rzadko brakuje #polityka, 4konserwy zaś dziennie tworzą nowe konta i jako zielonki (by nie załapać bana) wrzucają bez #polityka nagminnie kilka/kilkanaście razy dziennie.
  • Odpowiedz
4konserwy zaś dziennie tworzą nowe konta i jako zielonki (by nie załapać bana) wrzucają bez #polityka nagminnie kilka/kilkanaście razy dziennie.


@lakukaracza_: Mam jedno, prawie 10 letnie konto, nie potrzebuje zakładać multi.

Po przeczytaniu Twojego wpisu uznałem go za polityczny


@lakukaracza_: Dalej nie mam o to do Ciebie pretensji, ale może Ty pozwolisz mi zrozumieć dlaczego mój wpis został tak potraktowany a @rzepy nie choć w zasadzie oba nie poruszały tematu
  • Odpowiedz
@kulass: Wpisu rzepy nie czytałem nawet, plusa w ciemno dałem pewnie i tyle jak zawsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dlaczego tak moderacja uznała to nie wiem bo nie znam wpisu rzepy.

Byś zrozumiał mój tok myślenia to uznaje każdy wpis dotykający imigracji za polityczny, bo to jest temat dzięki któremu PiS wygrało wybory. Do tego nie na darmo używa się sformowania "polityka migracyjna kraju". Zresztą kontekst
  • Odpowiedz