Wpis z mikrobloga

#artifact Karcianka z największym czynnikiem RNG ze wszystkich dostępnych aktualnie na rynku.

Kontrola nad stołem jest prawie zerowa. Większość gier przegrywa sie z powodu tego że trzy miniony zamiast uderzyć wieże biją w miniona. Kart redukujących tego typu rzeczy jest jak na lekarstwo, a jak widzę prawie każda gra jest dosyć wyrównana więc wszystko sprowadza sie do kaprysu miniona. Troche smieszne bo mechanika w hearthstone ZATAKUJ LOSOWEGO STRONNIKA była hejtowana i dosyć szybko została z gry usunięta. A tutaj to core całej gry hm... jeżeli sie myle to prosze mnie poprawić, ale zagrania gracza to 20/30% czynników sprowadzających sie na sukces. Losowe uderzanie minionów jest tym co przegrywa/wygrywa gre. Zwłaszcza jak ma sie mastodonta 25/25 na którego wydało cie 9many, a on atakuje na ukos w miniona 2/1. Jaki nasz błąd w tym wszystkim? Gdzie tu szansa na kalkulacje, czy jaka kolwiek techniczna szansa zmienić taką sytuacje? Kart zmieniających cel ataku jest kilka. Możemy dominować stól 6minionami 10/10. A wystarczy troche pecha, i wszystkie zatakują 2 nowo przybyłe miniony 2/4. Taka to jest skill based game. Mówie to po rozegraniu 20h. Wygraniu 4 expert draftów
#hearthstone #gwint
trejn - #artifact Karcianka z największym czynnikiem RNG ze wszystkich dostępnych akt...

źródło: comment_o02O7EHZEF1HAM7jV1FTreaHK9cjBz4W.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@trejn: tego nie zmienią, bo chyba przebudować by trzeba było wszystkie karty i ogólnie całą grę ( ͡° ͜ʖ ͡°), losowe atakowanie to core tej gry stety, niestety.
ps. co to za deck 3 kolorowy :>
  • Odpowiedz
@kirk85: Draft. Przegrany 4/2 Przez tego miniona który zdecydował sie zaatakować na ukosc i z lethala przegrałem, bo zabrakło 2dmg do dobicia wieży
  • Odpowiedz
@trejn: No dobra ale miałeś mniej szansy na lethala jak na flanke z jakiejś strony, więc ciężko tutaj uznać żeby w tym wypadku zostałeś wydymany. Więc ilustracja problemu dość słaba tbh, bo w zasadzie to tutaj miałeś i tak szczęście że wypadła ci tylko jedna flanka. Chociaż zgadzam się, że RNG w tej grze jest mega słabe, ale ja bym tutaj bardziej niż strzałki wskazał cheating death, multicasty czy pasywka bounty
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trejn:
mechanika w hearthstone ZATAKUJ LOSOWEGO STRONNIKA była hejtowana i dosyć szybko została z gry usunięta.

Nie została. Nadal pojawiają się nowe karty z tą mechaniką. Po #!$%@? kłamiesz
  • Odpowiedz