Wpis z mikrobloga

Jak ci Francuzi mnie ostatnio imponują. Rząd zaczął ich ruchać to tłumnie wyszli na ulicę i jeszcze trochę to tego Macrona na taczce wywiozą. I to jest właśnie dojrzała demokracja! Władza ludu, a nie politycznych kacyków!

U nas wszyscy mają #!$%@?. Ważne, że "M jak Miłość" leci i zaraz będzie tani karp w Biedronce.

#paryz #oswiadczenie #francja #polska #4konserwy #demokracja
  • 8
@Kajotpe: Nie tylko oni. Niedawno również w Brazylii strajk zrobili. Ja już jakiś czas temu straciłem nadzieję, że w tym kraju ludzie przestaną dać się ruchać rządowi. Przekupieni za ich własne pieniądze xD, do tego niedziele niehandlowe, bo "niemcy też majo". Dlatego też mam w planach zrealizować program emigracja+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://polskatimes.pl/strajk-kierowcow-ciezarowek-w-brazylii-spowodowal-paraliz-sao-paulo-w-miescie-brakuje-paliwa/ar/13210835
@Kajotpe: Popieram sprzeciw społeczny w cywilizowanej formie. Według moich informacji to się nie dzieją i mam nadzieję, że tak się nie stanie. Nie chodzi mi oczywiście o jakieś pojedyncze występki, bo to już trochę odbiega od tematu.