Wpis z mikrobloga

Niektórzy słusznie zauważyli że Villeneuve ma ból dupy od 12 lat z powodu utraconego miejsca w F1 na rzecz Kubicy. Nie wszyscy jednak mogą wiedzieć że Villeneuve sam próbował wrucić do formuły pierwszej w 2010 i 2011 roku. Jednym z jego pomysłów na swój powrut było nawet założenie własnego zespołu w którym sam miałby być kierowcą! Mimo sprawnych obu rąk i tytułu mistrzowskiego na koncie nie wrucił. To wszystko zapewne dodatkowo potęguje ból dupska u niego. Robertowi się udało, jemu nie.

Swoją drogą, kiedy w 2017 roku kiedy Kubica podjął pierwszą próbę powrotu do F1, Villeneuve powiedział:

Któremu kierowcy oferuje się powrót po sześciu latach przerwy? Żadnemu!

...tymi słowami obnażył swoja hipokryzję, bo sam próbował wrucić. Może nie po 6 latach, lecz po 4, ale jednak!

#f1 #kubica #villeneuve #powrutcontent
Pobierz R.....8 - Niektórzy słusznie zauważyli że Villeneuve ma ból dupy od 12 lat z powodu u...
źródło: comment_NC6DldtKzGJId4Or20MZqk4yr3Ky066k.jpg
  • 12
@Redz18: czy ja wiem czy obnażył hipokryzję. Próbował, nie udało się, mówił z własnego doświadczenia.

Zaskakujący gość. Słuchałem jego wywiadów, jest naprawdę spoko. A tu prawi takie farmazony... może to nawet nie jest kwestia osobistego stosunku do RK, on poprostu bez ogródek wypowiada opinie bezkompromisowe.

Tutaj filmik gdzie mają wspólne heheszki, nawet coś tak RK przygadał na końcu, że po raz pierwszy się ze sobą zgadzają :) (można włączyć angielskie napisy)
wolviex - @Redz18: czy ja wiem czy obnażył hipokryzję. Próbował, nie udało się, mówił...
@timix co się rozpisywać po tym co pokazal w 1996 i 1997 r w Williamsie sam liczyłem na Villeleneuva wiadomo BAR byl sprawa rozwojową ale sądziłem że po przerwie w 2004 r Wykorzysta szansę od Renault i udowodni że jest tym za kogo wszyscy to uważali, niestety nie zdobył ani jednego punktu. W Sauberze utrwalil się jako średniak A wolne czasy były pewnie spowodowane nie operowalnym przerostem ego Kanadyjczyka;)