Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wykop zniszczył mi psychikę i życie, serio. Zacząłem tu wchodzić za czasów gimnazjum czyli parę ładnych lat temu głównie po to by pooglądać #korwin i jego heheszki z UE, biurw itp. Byłem wtedy jakimś tam zamulaczem z problemami i bez znajomych ale jeszcze do naprostowania. Potem weszły memy, Wałęsa, Elfik w zbożu, kosmonauta, gównoafery bez jakie wpływu na moje życie i heheszki z papieża które najpierw mnie jako kogoś wychowanego w tradycji katolickiej gorszyły mocno ale z czasem tak podłapałem temat że pojawiło się u mnie mocno edgy poczucie humoru. W wieku 17 lat dowiedziałem się co to #przegryw i ze w tym siedzę. Dopiero wtedy poczułem że są jacyś ludzie co czują tak samo jak ja, tak samo są niedostosowani do świata jak ja. Poczucie złudnej przynależności do grupy przegrancow to była pułapka. Siedzac na wykopie dowiedziałem się że mam Aspergera, depresję, nietrzymanie moczu, fobię społeczna, zaczatki schizofrenii, że mam za mało wzrostu i żadna na mnie nie spojrzy. Zacząłem gardzić swoim wyglądem i charakterem a z czasem samym sobą a z bycia egdy #!$%@?ą tak bardzo niezrozumiana zrobiłem swój wizerunek licząc że w ten sposób kogoś przyciagne, najlepiej #szaramyszkadlaanonka z problemami psychicznymi. Okazalo sie być odwrotnie tak ze potraciłem prawie wszystkich znajomych i mam problemy z przebywaniem między ludźmi. Teraz jestem kimś pozbawionym w życiu złudzeń, przesiąknięty blackpillem, pesymizmem, z samoocena bliską zeru, wyjałowionym wewnętrznie, z chorym niezrozumiałym poczuciem humoru i z inklinacjami w stronę edgy poglądów od dżucze i narodowy bolszewizm po razemowanie i identaryzm z elementami mizoginii.

Nie warto było, nie warto było wchodzić na ten #!$%@?ły portal wykop pl gdzie siedzą chlory i toksyki którzy robią z ciebie podobnego ludzkiego wraka.
Taki mam apel do młodszych: jak czujecie że macie problemy z psychiką nie katujcie siebie tagami #przegryw #stulejacontent bo to jeszcze bardziej wam zryje psychikę. Wywalcie tą stronę z historii, szukajcie pomocy i nie czekajcie biernie aż samo się zrobi. Ja tak myslalem i teraz będąc na półmetku studiów widzę jak wiele stracilem i jak się upośledzilem sppłecznie dodatkowo dobijając się płynącymi tutaj treściami że cokolwiek zrobisz nie warto a najlepiej "lay down and rot".

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie magia portalu wykop.pl tylko toksycznych ludzi. Równie dobrze mógłbyś się wplątać w towarzystwo wampirów energetycznych w prawdziwym życiu i piłbyś jabola pod jabłonką słuchając jak to w życiu ciężko i nikt was nie rozumie, a w domu brał acodin i ciął się żyletką. Łatwo się zatracamy w takich negatywnych sytuacjach, bo żeby z nich wyjść trzeba podjąć akcję, ale niestety jesteśmy z natury leniwi.
OP: @salmonistasty: chciałbym żeby to dotarło do jak największej liczby osób, najlepiej w wieku do 20 lat bo jak są przegrywami to jest to jeszcze ten moment że można to częściowo choćby odkręcić. Im dalej w las tym ciężej i budzisz się na 22 lvlu z życiowym ogarnięciem siódmoklasisty podczas gdy takie dzieciaki mają już jakieś znajomości i bliskie kontakty z płcią przeciwna albo i nie ty siedziałeś na portalu
OP: @kwasnydeszcz: to miało być do @somskia:
@gansevudei: właśnie z tym jest problem. Są przegrywy z autentycznymi problemami ale oni na tagu rzadko się udzielają. Za to nasiąkają wysrywami trolli co to piszą jacy-to-nie-są-#!$%@? a na koniec dnia jest zupełnie inaczej. Są tacy co by bali się nawet zadzwonić na roksę i od paru lat układają taktyki pod tym kątem. Do tego dochodzą luki w inteligencji emocjonalnej i