Wpis z mikrobloga

Są jakieś tanie licencję na starsze wersje Photoshopa ? #photoshop #grafika może znacie jakiś sposób na tani zakup tego programu ? Ostatnio patrzyłem na ich stronę i tam są jakieś abonamenty ( _) myślałem że kupuje raz i mam to na całe życie. Zawsze piracilem i miałem to w dupie. Ale jeśli mogę to kupić za 2 stówki to z chęcią kupię
  • 11
@ziobro2: Ja serdecznie pierdzielę adobe z taką polityką sprzedaży oprogramowania i kupiłem sobie ostatnio Affinity Photo za 169 zł. Na moje potrzeby drobnych korekt zdjęć jest zajebisty. Normalnie kosztuje 240 zł, ale mieli promocję na black friday.
@ziobro2: Kupuj Affinity Photo, sto razy lepszy od starych PS, a przez ostatni tydzień kosztował 169zł i to na zawsze, sprawdź, jeśli już nie ma promocji to więcej niż 200 nie powinien dużo kosztować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziobro2: Skróty są niemal identyczne, nie znając Affinity Photo byłam w stanie coś robić od razu ;) Nie wiem jak tam z obiektami inteligentnymi teraz, ale z 20 projektów stron, jakie robiłam posypała się tylko jedna, także to mówi wiele o samym programie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie nie ma takich bajerów jak najnowszy CC, ale mało kto ich używa, a z pewnością jest lepszy od takiego