Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow
Hej mam problem z niebieskim, ogólnie nasz związek jest bezbłędny, rzadko się kłócimy, a jak już to szybko godzimy. Mamy identyczne zainteresowania itp itd
Ale seksu jest coraz mniej, którego mi coraz bardziej brakuje. Ja mam 20lat on 26.
W sumie to uprawiamy seks tylko gdy jesteśmy pod wpływem czyli średnio raz na miesiąc lub dwa. A na codzień to by chciał tylko i wyłącznie abym mu pomachała ręką na dobranoc.
Gdy był pijany mówił mi że kiedyś tego nie chciałam i teraz zrozumiał (były to czasy gdy ja miałam 16 lat i oddałam mu się po raz pierwszy potem szczerze mówiąc nie miałam jakoś popędu seksualnego + problemy psychiczne i zdrowotne, on tego nie rozumie)
Nie wiem jak obudzić w nim pewność siebie, nie wiem też czy to nie jest przez niedoczynność tarczycy i jego otyłość.
Nie wiem co robić i jak zainicjować coś więcej tak aby on też się rozpalił i kierował się popędem (czyli również zaczął mnie całować rozbierać itp a nie tylko ja dojdę do jego pasa odwale swoje i położę się obok spać)
Norki doradzcie bo czuję że jest coraz gorzej (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: naczęściej jednak jest tak, że w naturze nic nie ginie. Faceci i kobiety lubią seks. Potrzebują tego. Jeśli w związku nie ma seksu, to często odpowiedzią jest to, że jedna ze stron ma ten seks gdzie indziej. Teraz pytanie, czy to ty, czy on ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
WiedźmińskaAzjatka: Najpierw tresujesz gościa przez kilka lat, że ma Cię nie dotykać, nie zaczepiać, bo Ty seksu nie chcesz.

Teraz chcesz i nagle Ci zaczyna przeszkadzać, że wziął na poważnie całą tę tresurę.

Jak się facet nie odwróci, dupa z tyłu.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
fea587074e: @MajaGraja: no właśnie, autorka miała problemy ze sobą, przerzuciła je na partnera, teraz też z partnerem ma problem, bo to partner nie potrafi się do niej błyskawicznie dostosować.

Ale to, że przez kilka lat tłumił w sobie popęd, i może wreszcie zrobił to skutecznie, to już jej nie przeszkadza. Jej się odmieniło, on ma się dostosować.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
AnonimowaRóżowa: Jednym z objawów niedoczynności tarczycy jest niskie libido. Jeżeli hormony nie są unormowane to może być przyczyną. Radzę nie oszczędzać na endokrynologu bo na NFZ to leczenie może potrwać kilka lat nawet zanim uda się wszystko dobrać. Jeżeli hormony tarczycy są unormowane to warto poszukać przyczyny tez w innych hormonach.

Zaakceptował: Zkropkao_Na}

  • Odpowiedz
@Ld93 oddała mu się, to nie to samo, co uprawiają seks. Już samo określenie sugeruje jakąś pierniczinąą uległość i presję. Poza tym wspomina, że wcale nie czuła popędu. Rozłożenie big nie ma nic wspólnego z dobrym seksem.
  • Odpowiedz