Wpis z mikrobloga

@glonstar: Wydaje mi się, że trochę błędnie podchodzisz do nie których komentarzy, z tego jak czytam z mojego punktu widzenia większość "obrońców" bardziej chodzi o ogólnie rozumianą prywatność, wydaje mi się, że tak samo ludzie wstawili by się za tym, że kogoś wyzywasz od pedałów bo nosi różowe spodnie bo to zwyczajnie jego sprawa w czym się nosi,a epitety są najzwyczajniej nie potrzebne, masz prawo myśleć co chcesz, ale obrażanie publicznie
wydaje mi się, że tak samo ludzie wstawili by się za tym, że kogoś wyzywasz od pedałów bo nosi różowe spodnie bo to zwyczajnie jego sprawa w czym się nosi,a epitety są najzwyczajniej nie potrzebne


@hmmmmm123: A ilu ludzi wstawia się za antyszczepionkowcami? Przecież to tak samo ich sprawa, że się nie szczepią? Tak czy nie?


tego typu relacje występują od zawsze to nie jest tak, że pare lat temu pojawił
@Koryntiusz: Tak. Później konkubinaty zaakceptowano, to zaczęły się ONS-y, do niedawna jeszcze piętnowanie. Teraz już i ONS-y mają wielu obrońców (nawet wśród tych, którzy w ONS-ach nie uczestniczą), ale niech nikomu się nie wydaje, że na tym koniec, bo permanentna seksrewolucja jest jak rower (jak stoi, to się przewraca) i wymaga przekraczania kolejnych granic. Jak napisał @MirkobIog, niedługo normą będzie zarabianie cipskiem, a ostracyzm będzie wobec tych, którzy tego nie
@Mr_Gray: Owszem, piętnuje się. To znaczy, kiedyś się piętnowało, teraz to już jest tak samo akceptowane, jak bycie #!$%@?ą.

Inna sprawa, że takich facetów mniej widać, bo nie reklamują się tak jak same #!$%@?. Dlatego unikają piętnowania.
@Dr_Lou_Bitch: ja nie pisałem nic o tym że nie może oceniać. Pisałem że nie może jej zabronić. Ona może robić co chce. On może ją oceniać. Ja mogę oceniać jego :) nie chce mi się już kontynuować tej rozmowy bo tu sporo erotomanów - teoretyków a z nimi się ciężko i mało efektywnie rozmawia.
@Hunter_88: Dawniej taka osoba zostałaby wyzwana od #!$%@? i jej samej byłoby głupio, a dzisiaj - spróbuj na taką cokolwiek złego powiedzieć, a wyskoczy Ci zastęp białorycerzyków i psiapsiółek, twierdzących, że to jej sprawa z iloma się rucha.


@glonstar: Gdyż to jej sprawa. Stop demonizowaniu wolności człowieka jeśli chodzi o kwestie podejścia do seksualności i relacji z innymi.
Prawda jest taka, że #!$%@? które tak ci przeszkadza nie byłoby, gdyby nie słabi mężczyźni używający swojej władzy (pieniędzy, pozycji) do pozyskiwania seksu


@gansevudei: słabi mężczyźni z pieniędzmi i pozycją xD
@glonstar: #!$%@? mentalność poziom bliski wschód XD
Jest nawet termin dla Ciebie i Tobie podobnych: Incel

A najlepsze, że ludzie którzy uważają, że to co robią w swoim prywatnym życiu to nie Twój interes, nazywasz białorycerzami (°°

@Hunter_88: @size: @glonstar: @gansevudei:

Incele powszechnie odnoszą się wrogo do feminizmu, a także popierają ruchy walczące o prawa mężczyzn. Ponadto
@gansevudei: Możesz mnie nazywać zidiociałym mizoginem, ale tak naprawdę kretynką to jesteś ty

@TheFlash: Tak jest i do tego jak jej to uświadamiasz to Cię wyzywa od zidiociałych mizoginów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tępa strzała i tyle, jeżeli chodzi o mnie to mogę być mizoginem pomimo posiadania dziewczyny
Stop demonizowaniu wolności człowieka jeśli chodzi o kwestie podejścia do seksualności i relacji z innymi.


@artpop: Stop demonizowaniu wolności człowieka jeśli chodzi o kwestie podejścia do szczepionek i relacje z chorobami. Stop demonizowaniu wolności człowieka jeśli chodzi o kwestie podejścia do zatruwania środowiska naturalnego.

Brniemy dalej w ten absurd? Róbta co chceta, niech się martwią przyszłe pokolenia?

Jest nawet termin dla Ciebie i Tobie podobnych: Incel


@hplaserjet4250: Mylisz się grubo.
@glonstar: o #!$%@? xD na szczescie takich jak ty mozna policzyc na palcach jednej reki, idz jeszcze laskom majtki cnoty pozakladaj coby sie czasem nie puszczaly za duzo xD apropo #!$%@? prawda, ze to rozwinelo sie w ostatnich 20 latach, puszczalstwo bylo od zawsze orgie i sex grupowe jakie kiedys byly to teraz ludzie przy tym sa swietoszkami, #!$%@? grupowe bylo nawet w watykanie i nikt sie z tym nie kryl.