Wpis z mikrobloga

W końcu obejrzałam Deadpoola 2, Venoma i Black Panther.

Deadpool bardzo mnie znudził, o ile pierwszy film był czymś innym, o tyle tutaj jest to męczące. Historia płaska, na plus młodzieniec z 'Dzikich łowów'.

Venom zaskoczył z kolei bardzo pozytywnie, nie nastawiałam się na wiele i byłam zdziwiona. Świetny Hardy, dobrze zarysowani bohaterowie i mimo naprawdę prostej historii, zabawa była przednia.

Black Panther to już zupełnie nie moja bajka. Jako rozrywka - nieźle. Historia Wakandy jest bajeczna, ale wszystko psuje słabe cgi i green screeny.

Nadal w moim sercu tylko DC Comics, ale Marvel w swoich produkcjach dostarcza wrażeń o jakich DC może tylko pomarzyć.

#marvel #dc #dccomics #deadpool #blackpanther #venom
Pobierz
źródło: comment_lkPMJEQ7Z83aWY80bY4VJhjAbW8cgKVS.jpg
  • 5
@batgirl: CGI w każdym filmie Marvela jest w 1000% dopracowane. DC może o takich efektach pomarzyć ;) i o wielu innych świetnych rzeczach w filmach.

Oby Aquaman się w końcu im udał. Niby recenzje są bardzo pozytywne, ale przy BvS też były ochy i achy, a wyszło gorzej niż źle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@batgirl ja po pierwszych 20 minutach 1. części Deadpoola wyłączyłem. Dawno nie widziałem czegoś tak nudnego i próbującego na siłę być śmiesznym. Ale świat Marvela to nie moje klimaty, totalnie.