Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4676415/autorami-narracji-o-antysemityzmie-polakow-sa-komunistyczni-zbrodniarze/

Polecam wykopać, neuropa zakopuje każde polityczne niewygodne znalezisko, de facto stosując cenzurę prewencyjną.

Jeżeli komuś nie pasuje #polityka to może zablokować tag, tak jak ja zablokowałem # anime i # chinskiebajki - i od tego czasu nie wiem czy żyją

Ustawa 447 #!$%@? każdemu z nas i utrudnianie dyskusji na ten temat to jawne #!$%@?

#4konserwy
  • 11
@ZaplutyKarzelReakcji: @Herubin: Z tego co wiem, USA zgodziło się wywrzeć dyplomatyczne naciski, jeżeli do września 2019 zostanie przedstawiony raport, że Polska nie spłaca roszczeń.

Prymitywem raczej nie jestem, jeżeli sam prowadzę dyskusję z żydami. Antysemitą? Jeżeli bronienie swoich interesów równa się antysemityzm, then I stand guilty and Im proud of it.
@TamamShud: Przecież to jest ustawa. Akt prawa wewnętrznego stanów zjednoczonych. Według Michalkiewicza, który od 30 lat pieprzy tylko o tych rozszczeniach żydowskich ta kwota ma wynieść 300 mld? To jest tak ogromna kwota i nikt o tym nie mówi tylko 3 znanych piewców teorii spiskowych, gdzieś w zaciszu u prawicowego streamera, którego prawie nikt nie ogląda?

Serio nie jesteś w stanie podać innego źródła?

@ZaplutyKarzelReakcji: Nie mam dostępu do informacji na temat tego co żydzi planują wobec Polski.

Ale wiem że żydzi to inteligentni i dbający o swój interes naród, a tym bardziej nigdy w historii nie słyszałem aby żydzi dbali o interes innych narodów. Także ich akcje wobec Polski są co najmniej niepokojące.

Pamiętaj, że zawsze można dyskutować na pewne tematy i poruszać możliwe warianty, zupełnie jak w szachach.

Czy Rosja zajmie państwa bałtyckie,
@TamamShud: ja nie pytam co ty sobie uważasz. Ja cały czas próbuje dociec czemu z taka dozą pewności stwierdzasz:

Ustawa 447 #!$%@? każdemu z nas i utrudnianie dyskusji na ten temat to jawne #!$%@?


Chociaż nie masz żadnych informacji o tej ustawie. Nie musisz już odpowiadać na to pytanie, bo ja dobrze znam odpowiedź. Ta ustawa niczego takiego nie wprowadza. Ci wszyscy ludzie, którzy wypuszczają gdzieś w podziemiu przerażające filmiki jak
@TamamShud: Skoro nie masz czasu na weryfikację informacji to pomyśl chwilę logicznie. Skoro powstaje tak przerażająca ustawa, która może doprowadzić do odpływu z Polski kapitału równemu naszego rocznemu PKB to nikt by o tym nie mówił? Wszyscy rządzący machnęliby ręką i stwierdzili, że wyborcy się nie kapną? Żadne media by tego nie ruszyły oprócz znanych oszołomów, których ogląda w porywach kilkanaście tysięcy osób w 38 mln kraju?
@ZaplutyKarzelReakcji:

To jest realny wariant rzeczywistości, przygotowywanie podstaw prawnych pod możliwe akcje. Może to nie prawda - i to tym lepiej. A może to prawda i trzeba obserwować dalszy rozwój sytuacji?

Wszyscy rządzący machnęliby ręką i stwierdzili, że wyborcy się nie kapną?


Aktualnie na przedmieściach Warszawy jest pełno kolorowych imigrantów. Co mówiło PiS? Że nie będą wpuszczać.

Postawili naród przed faktem dokonanym. Tego się już nie da odwrócić, tak samo jak