Wpis z mikrobloga

Mircy co się wczoraj wydarzyło. Niebieski juz od dłuższego czasu chcial kupić pakiet tv ze sportowymi kanałami. Oferta sky - wszystkie programy które oferują £50 na miesiąc. Trochę drogo. No ale mieliśmy o tym porozmawiać w końcu, bo dla niego to jest istotne. Wczoraj wracam z pracy i słyszę że on przez telefon z nimi rozmawia. Słyszę jak podaje dane karty płatniczej. No super myślę sobie, mieliśmy porozmawiać przecież. I ja za to płacić nie mam zamiaru w takim wypadku. Troszkę strzeliłam focha, nie powiem że nie. Niebieski po krótkiej wymianie zdań mówi że zadzwoni i to anuluje. Dobra, rób sobie co chcesz mu mówię. Po kilku minutach rozmowy przez telefon przekazuje mi jakże zaskakującą dla mnie wiadomość - ten sam pakiet na tych samych warunkach dostaniemy za £30 na miesiąc. Dobra bierz xDDDD I tak oto logika różowych pasków po raz pierwszy w historii przyniosła coś dobrego.

#uk #corobiszzzzzz #logikarozowychpaskow
  • 51
@szzzzzz: #!$%@?, na #!$%@? wam ten Sky, - bierzta Cyfrowy Polsat w jakosci SUPER EXTRA HIPER HD, za 30 funtów na miesiac bedziesz miala najwyzszy pakiet z kanalami XXX a obsluga klienta polsatu ci loda jeszcze zrobi za te pieniadze. Ja place w przeliczeniu jakies 15 funtów/mc za 2 dekodery i familijny max hd xD I dziala na antenie od Sky, tylko trzeba troche przestawic.
@acctim: spokojnie, ksera paszportów i dowodów osobitych ze o potwierdzaniu konta bankowego przy braku papieru z numerem konta (paperless niestety bez mojej wiedzy bylo na koncie, wiec musialbym albo do banku albo czekac 2-3 dni na list) zalogowaniem na internet banking i pokazaniem ostatnich transakcji nie wspomne xD
@szzzzzz: z takich dziwnych rzeczy, które przeczą logice jeśli chodzi o bezpieczeństwo (ale najwyraźniej działają) był pewien system typu PayU, chyba niemiecki. Przez chwilę był nawet na paypalu do wpłat na konto. Nie przenosił on na stronę banku aby się zalogować tylko zbierał dane w swoim własnym formularzu po czym system się za ich pomocą logował. M. in. po zgłoszeniach z Polski się mieli z tego wycofać na paypalu (nie wiem
Standard w tych dawno rozwiniętych. Nie każdy kraj ma przywilej posiadania nowoczesnych systemów bankowych jak w Polsce.


@void1984: rozumiem, ze dumny jestes z takich rozwinietych systemow bankowych w Polsce