Wpis z mikrobloga

@Cineczeq: to już inna sprawa ;).

Ale jak dla mnie te całe PVP i tak najmniej potrzebne więc mam to gdzieś. Jak będą fajne nagrody to po prostu między swoim kontem a dziewczyną będę robił walki i raz będę wygrywał ja, raz ona i tyle :D.
@Cineczeq: Jak na Niantic to nie ma tragedii. Spodziewałem się czystej klepaniny w button, ale wygląda na to, że te walki będą miały jakąś namiastkę strategii. Najbardziej boli, że nie będzie można walczyć z graczami będąc w domu.
@Logytaze: nikt Ci nie broni podchodzić do graczy, robić znajomość i potem sobie walczyć z kim chcesz. Nie podoba się - nie graj. Ty zazwyczaj masz o coś ból dupy, zupełnie jak poniziomek90
@hihi_jery: Zabawna logika. Niantic pluje tobie w pysk, a ty mówisz, że deszczyk pada. PvP wyjdzie prawdopodobnie zimą. Już widzę to umawiające się ze sobą tłumy - zwłaszcza, że nie będzie leaderboardu i ciężko będzie zorganizować coś pokroju rankingów w danym mieście. No ale można nie grać - gratuluję przenikliwości i FAS-u. Osobom spoza większych miast również polecisz umawianie się na lepienie bałwanka i PvP?