Wpis z mikrobloga

Mam niezwykłe szczęście, że mogę doświadczać prawdziwej miłości, o której wykopki czasem snują legendy. Mój różowy pasek jest jedyny w swoim rodzaju, żadnego materializmu, patrzenia na to czy mam te 180 cm czy nie, żadnych fochów, księżniczkowania, totalne przeciwieństwo tego o czym często się tutaj pisze.

Mam jednak dziwne przeczucie, że ta Polska B z której udało się jej wydostać będzie jeszcze długi czas gościć w naszym życiu codziennym (pic rel) XD

#heheszki #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #truestory
Pobierz Eksagnem - Mam niezwykłe szczęście, że mogę doświadczać prawdziwej miłości, o której ...
źródło: comment_pzzmgPc8KnxZvlobk0ukXOVnP8EWwPlc.jpg
  • 15
@Eksagnem
@gfgfgfa: bo to nie kwestia skąd kto jest tylko większość starszego pokolenia albo była dymana albo dymała innych i oni uznają to za normalne.
Taki kraj.
Stąd mamy janusza prywaciarza który wykorzystuje pracowników i nie płaci oraz janusza robola co u niego robi i wynosi fanty ale to przecież nie kradzież.
@Eksagnem: dobry jesteś, korespondencje w neta wepchałeś, jednak w pewnym stopniu może i ona polska Be ale ty dużo dalej się nie wybiłeś. Bo kto normalny wywala korespondencje w neta i dzieli się nią, komentując wszystko jak zwykła baba i przekupa z targu, która co jak coś usłyszy to musi się koniecznie tym pochwalić.