Wpis z mikrobloga

Mirki, mam zgrane z kamery pliki z rozszerzeniem .264 i chce je konwertować na coś popularnego typu avi ale za cholerę nie mogę.
Producent daje tylko na płycie prymitywnego playera. Próbowałem any video converter, jakiś inny komercyjny program, kilka małych konwerterów typu podaj ścieżkę wejściową/wyjściowa/start typowo niby do plików .264 ale się wysypują. Any video converter przyjmuje plik wejściowy, widzi rozdzielczości ale nie widzi nawet długości pliku i po starcie stoi na 0% postęp.

Kodek pack k-lite aktualny, pomysłów brak. Niby znalazłem film na YouTube że to na any video działa ale u mnie stoi jak zaklęte.

Potrzebuję to udostępnić np na YouTube a w tym formacie oczywiście się nie da...

Liczę na dobre rady :)

#filmmaking #cctv #monitoring #kamery #moviemaking
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bigbadandwrong jeszcze nie sprawdzałem
@Bomboniusz1986 dzięki, rzucę okiem

Coś mi się wydaje że problem nie leży po stronie programu do konwertowania tylko brakuje mi jakiś kodeków, przecież to niemożliwe żeby kilkanaście programów dedykowanych do tego zadania wywalało się w momencie próby konwersji i testowałem na dwóch różnych komputerach i kilku plikach.
  • Odpowiedz
@bigbadandwrong: mam zaistalowany K-Lite, raczej ma w sobie kodeki h264. Wrzycałem też osobno h264. Bez zmian...
Avigenerator 2.0 właśnie sprawdziłem, dedykowany do przerabiania h264 na avi, typu start stop i podaj ścieżki do plików i po starcie stoi w miejscu i nic się nie dzieje. Plus taki że widzi plik .264 jako obsługiwany w momencie podawania ścieżki dostępu. Napisałem do chińczyka na fanpage producenta o co biega tylko pewnie będzie zlewka..
  • Odpowiedz