Wpis z mikrobloga

@kvvach: Żaden, ponieważ nie jestem członkiem żadnej partii. A jakiej partii wyborcą obecnie jestem pisałem przecież wiele razy.
W każdym razie nie znajdziesz żadnego wpisu mojego tutaj, który odsyłałby na oficjalne strony i profile żadnej partii.
@tyrald: Przepraszam, rzeczywiście grzeczność nakazywałby zawołać kolege, żeby się odniósł ewentualnie. Dzięki że to zrobiłeś za mnie. Ja jeszcze sprawdzę czy nie mam go na czarnej i ewentualnie usunę go z niej.
@Thorkill: co do "promowania": przecież plusy poszły np. od BongoBong, który, jeśli dobrze pamiętam, był członkiem Razem. To już postowanie programu partii jest "promocją"?
BongoBong, który, jeśli dobrze pamiętam, był członkiem Razem


@tyrald: Nie wiem kim był kto z tych plusujących wówczas. Starałem się wybrać z tych starych wpisów na temat N. taki który niemal jednoznacznie wskazywałby na poparcie dla tej partii. Plusowanie programu partii jest dla mnie takim wpisem.
a polska razem, solidarna polska itp to już wszystko gra?


@Yahoo_: Nie to też sztuczne twory, przynajmniej w tym momencie. Kiedyś SP to byli faktyczni rozłamowcy. No ale one od pięciu lat nie chodzą same do wyborów, a myślałem że chodzi ci o samodzielne podmioty.
Co to znaczy, że coś jest kompletnie sztucznym tworem w kontekście partii politycznej?


@zoomie: To jest partia stworzona w celach taktyczno-dorażnych, na potrzebę jednych, konkretnych wyborów. w celu przyjęcie lub zatrzymania czyjegoś elektoratu. Stworzona odgórnie, nie oddolnie i ukrywająca swój rzeczywisty program i cele polityczne. Czyli inaczej mówiąc partia-dywersant, która udaje np. partię liberalna lub lewicową jeżeli mówimy o tych dwóch przypadkach, które wskazałem wyżej i próbuje podbierać elektorat SLD (taki