Wpis z mikrobloga

Musze ogarnac pewna mysl, nie czytajcie tego

Mysli i idace za nimi przekonania, albo wiara w cos, w sensie pewnego rodzaju zmiany, bo musi wystapic jakas dynamika - moga #!$%@? mozg, od wyrzutu endorfin powodujacego blogostan po cierpienie, strach, paranoje #!$%@? z ktorej sie nie wychodzi do konca zycia

Np. Noc leze lozku, fizycznie moje cialo jedynie lezy, fizycznie nic mnie nie dotknie, nic mi nie zagraza, ale zalozmy ze o tym nie wiem. Moje cialo przeszywa niezliczona ilosc receptorow, komorek nerwowych, substancji, neuroprzekaznikow i innych hormonow.

Nagle dowiaduje sie ze dostane 400 000zl w gotowce. Co sie dzieje? To tylko informacja, w jakis sposob zwerbalizowana przez moj umysl, ktory poprzez wyuczone ludzkie uwarunkowania wywoluje reakcje psychosomatyczna jako odpowiedz. W zaleznosci od informacji odpowoedz bedzie rozna. Uwarunkowania I mechanizmy obronne.

Na moje miasto leci pocisk icbm zaraz wszystko wybuchnie, mniejsza o to czy wybuchnie. Jak bardzo moje samopoczucie, zachowania sa zdeterminowane przez mysli lub to w co wierze, jakie mysli I przekonania powoduja ze sie czegos boje, ze sie ciagle zle czuje albo mam depresje. Czy mozna nauczyc sie kontrolowac mysli czy umysl tak by czuc sie ciagle jak w momencie kiedy dowiaduje sie ze zostalem #!$%@? milionerem, albo cokolwiek co powoduje ze czyje sie niesamowicie dobrze?

#!$%@? mnie zaprogramowanie mozgow, psychologia, w ogole #!$%@?, to dopiero poczatek przemyslen z dupy ale nie chce mi sie dalej pisac
  • 8