Wpis z mikrobloga

Dlatego uważam że Polacy to biedaki ze względu na mentalność, słabe wykształcenie i brak podstaw ekonomii.

Mireczek w wieku 30 lat kupił sobie mieszkanie z kredytem raptem 30 koła, odkładał ciężko pracując i odmawiając sobie przez 10 lat, po czym dzbany plusują wpis typa który woli żyć luźno a potem #!$%@?ć się w kredyt na 30 lat, mieć nie swoje tylko banku bo "młodość".

Zrozumcie że mireczek "stracił" 10 lat, wy stracicie 3x tyle srając pod siebie, liżąc dupę w korpo lub u janusza żeby tylko was nie zwolnili bo kredyt, dziecko i z dwóch pensji braknie a na końcu i tak jebniecie na zawał lub udar bo l4 przy kredycie nie wchodzi w grę a kredyt będą spłacać dzieci xD

#komentarzdowpisu #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_3bqDht7S0Y5Ls0N7pXdQdhXwioAYKkyM.jpg
  • 164
@Notabene: jezeli nie dostales ani nie kupiles to bedziesz tak samo #!$%@? u janusza zeby zaplacic za wynajem mieszkania, sory ale malo jest ludzi ktozy chca mieszkac z rodzicami, nawet jak by bylo gdzie.

no widzisz stracil najlepsze lata zycia, a ten kto wzial kredyt nie stracil nic, a mieszkanie jest jego bo moze je sprzedac i jak dostanie wiecej niz jest nadal winny bankowi to dostanie profit
@Notabene odpowiem w sumie na przykładzie moich starszych, gdyż sam nie miaoem jeszcze przyjemności organizować sobie m4.
Rodzice wzięli kredyt o mozliwie największej kwocie, a że nie zarabiali kroci to były to momentami ciężkie chwile. Fakt faktem, że te 15 lat temu uzbieranie 300k cebulionow nie było łatwe.
Teraz po fakcie wzięcia kredytu splacanie ~1200zl miesięcznie to śmieszna kwota. Sytuacja w kraju poprawiła się na tyle, że dwoje ludzi może zarabiac nawet
@Notabene: Twoje podstawy ekonomi sa tez bardzo smieszne :D no chyba ze liczysz ze mireczek 10 letni mieszka ze starymi i niedokłada sie do niczego, to wtedy twoje wyliczenia są ok. Tylko nie #!$%@? że mieszkanie ze starymi przez 10 lat do 35 roku zycia jest super.

Co do ekonomi, wziąłem kredyt (co prawda na dom nie mieszkanie) na 30 lat (spokojnie moglem na 15 ale mam mózg i wiem że