Wpis z mikrobloga

@nofink: Festina mieści się w budżecie i z tego co się orientuje ma to mechanizm szwajcarski. Firma ogólnie Hiszpańska.

Fosille są też bardzo dobre- mam jeden od dziewięciu lat. Jedyne co wymieniałem to baterie i pasek, ponieważ bardzo często w nim chodzę.

Casio dla #rozowypasek jakoś średnio widzę.
Timexy faktycznie zajmują się tylko zegarkami ale to nie są jakoś specjalnie dobre produkty. Największy atut to cena i długa gwarancja.

Lorus, Orient,
@xewep10: festina nie jest już szwajcarska i osobiście bym jej nie kupował. Jaki zegarek w zakładanym budżecie ma mechanizm szwajcarski ?

Fosille to majtkowce. Koniec tematu. Takich zegarkow nigdy nikomu bym nie polecał. Bo płacisz za metkę a nie jakość.

Casio ma w ofercie ponad 200 zegarkow dla kobiet. To spory wybór. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

Timexy są dobre w stosunku do ceny, do tego maja dizajn ponad
@nofink: np. Swatche mają mechanizmy szwajcarskie a mieszczą się w przedziale.

Co do fossili, w poprzednim poście pisząc o tym, że mój działa bezawaryjnie przez 9 lat udowadnia to, że nie płaci się tylko za metkę (dla przykładu miałem Timexa, który rozleciał sie po 3 latach).

Nie twierdzę, ani nigdzie nie napisałem że Casio nie ma modeli dla kobiet. Moja idywidualna opinia, że jakbym miał kupować różowej zegarek, tu nie Casio
@nofink: @xewep10: dzięki za konkretne odpowiedzi, będzie z czego wybierać, nawet zerknąłem na Lorusy i niektóre modele są podobne do Fossili, ten Tissot Dream nawet ładny.

A jakiego szkła szukać? czy w tych pieniądzach nie ma zbytniego wyboru