Wpis z mikrobloga

@blogger: W mojej okolicy pewna babka niedawno zaczęła, nie wiem 3-4 miesiace temu a teraz raczej na pewno coś zarabia bo porzuciła pracę na etacie i spamuję na swoim koncie na facebooku tymi kosmetykami itp ;p
wiesz ile setek opakowań trzeba sprzedać żeby tyle zarobić? xD


@blogger: Osoby na zdjęciu:
- nie są zatrudnione przez MLM (więc nie dostają pensji, nie są reprezentantami, nie sprzedają produktów),
- nie posiadają własnej działalności gospodarczej (więc nie sprzedają produktów na własną rękę).

One zarabiają tyle na tych stanowiskach czy to po prostu taka premia?


@Roksanos: To nie są stanowiska, a tylko puste nazwy, które mają fajnie brzmieć. Taka manipulacja.
@renalum: no dobra źle to ująłem, to nie są stanowiska ale poziomy na których są owe panie w tym programie oriflame. Domyślam się, że ten event to szopka, ale czy te kwoty to nie są premie jakie się dostaję po awansie na wyższy lvl w hierarchii? - Czy to też szopka :D?
@cytrynooowaaa: ja jestem konsultantką w oriflame i to wygląda tak że co katalog ma się punkty za zamówienia, zamówienie warte 400pp (100pp to około 400zł) można zebrać samemu, a może je zebrać twoja grupa, czyli ludzie których zwerbowaliśmy. Załóżmy że są w grupie 4 osoby włącznie z tobą, ty sama zebrałaś 100pp i każda z osób zwerbowanych tak samo, czyli grupa ma 400pp, a z racji, że jest to twoja grupa
@renalum: świeżo zwerbowane osoby nie biorą udziały w tych eventach. Zaproszenie na taki event dostaje się dopiero na poziomie 12% czyli po zwerbowaniu większej liczby osób.